Черниговский студенческий портал. Как бы новости

ДІАЛОГ СТУДЕНТІВ ОБЛАСТІ

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

5 Березня 2015 року у ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка відбувся І Обласний з`їзд Чернігівської обласної студентської ради та Студентської координаційної ради Чернігівської області.  До його роботи долучились як лідери студентського самоврядування Чернігова, так і молодіжний актив НДУ імені Миколи Гоголя, Ніжинського агротехнічного інституту, Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені І.Я. Франка та Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму.

Голова Чернігівської обласної студентської ради Вадим Аксьоненко відкрив з’їзд та виніс на розгляд пропозицію розширити географію представництва ЧОСР на Борзнянщину. Відтак,  шляхом одноголосного голосування делегатів, її представників було прийнято до лав молодіжного об’єднання.

 Перспективи розвитку студентського самоврядування, згідно до нового законодавства, окреслила Вікторія Журавель – голова студентського Парламенту ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка. Учасниками зустрічі було обговорено механізми державного фінансування студентства та проблеми його організаційного розвитку на регіональному й обласному рівнях.

Досяжні українській молоді грантові освітні можливості та діючі програми міжнародних обмінів проаналізували члени президії Студентської координаційної ради області Анастасія Гапієнко та Наталія Зайцева. Делегати жваво обговорювали отриману інформацію та ділилися власним досвідом і міркуваннями. Відбулася презентація Європейського молодіжного парламенту, як прикладу дієвої моделі налагодження діалогу в контексті глобального молодіжного руху. Організаторами було запрошено присутніх до участі в анонсованій «Школі молодіжного самоврядування», що відбудеться у Чернігові вже наступного місяця.

На завершення студенти відвідали Ресурсний центр «Вікно у Америку» у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка, де мали нагоду поспілкуватися з Рейчел Етвуд (заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні) та Валентиною Пашковою (координатор програми «Американські центри Посольства США в Україні») про ключові аспекти політики гендерної рівності у світі загалом, та в Європі зокрема.

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация