Черниговский студенческий портал. Как бы новости

Гірський велосипед знадобиться не лише в горах

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

З приходом весни розпочинається сезон подорожей у багатомільйонної армії велосипедистів. Тож, якщо ви ще не встигли купити гірський велосипед Bergamont Roxtar 4.0, то саме час виправити ситуацію і зробити собі подарунок. І хай вас не збиває з пантелику термін «гірський». Насправді цей велосипед прекрасно себе почуває практично у будь-якій місцевості. Багато хто навіть на роботу чи на навчання їздить на гірському велосипеді.

 Звичайно, коштує такий агрегат недешево, але надійність і комфорт того варті. Розробники гірських велосипедів традиційно приділяють значну увагу міцності коліс і надійності гальм, адже вони працюють у достатньо напруженому режимі. Крім того, за відгуками щасливих власників Bergamont Roxtar 4.0 цей велобайк відзначається напрочуд легким ходом і без проблем долає навіть дуже круті підйоми. Полегшена рама і якісне обладнання вигідно вирізняють цю модель на фоні багатьох конкурентів. 

Саме головне не забувати, що велосипед – не ціль, а лише засіб. З його допомогою зможете без проблем і пару-трійку зайвих кілограмів скинути, і свіжим повітрям подихати, і насолодитися краєвидами та поспілкуватися з друзями. У будь-якому випадку активний відпочинок не замінить жодна комп’ютерна гра-симулятор. Навколо Чернігова є чимало цікавих місць, які варто відвідати і де гірський велосипед стане надійним помічником. Як варіант – відвідайте Седнів. Місцеві пагорби и тихоплинний Снов приваблюють туристів не лише з Чернігова, а й з багатьох куточків України. Більш досвідченим мандрівникам можна порадити відвідати Любеч з його знаменитою Замковою горою.

Що стосується технічних характеристик Bergamont Roxtar 4.0 та багатьох інших моделей, то з ними можна познайомитися на сайті http://velopark.com.ua/.

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация