Черниговский студенческий портал. Как бы новости

Конкурс творчих робіт «Майбутнє Чернігівщини в наших руках»

Рейтинг:   / 3
ПлохоОтлично 

Запрошуємо творчих та ініціативних молодих людей до участі в конкурсі «Майбутнє Чернігівщини в наших руках». Він проводиться за підтримки Чернігівської обласної ради у рамках залучення молоді до обговорення актуальних соціально-економічних, суспільно-політичних, екологічних проблем Чернігівщини.

Вимоги до змісту робіт: у роботі необхідно описати одну або кілька гострих проблем, які є актуальними для Чернігівщини в цілому або для окремих територій. При цьому бажано не лише окреслити коло проблемних питань, а й запропонувати шляхи їх вирішення.

Конкурсні роботи можуть бути презентовані у вигляді есе, поезії, а також будь-яким мультимедійним засобом — відео чи флеш-роликом, Інтернет-сторінкою, слайд-шоу, Power Point-презентацією тощо.

Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 8 хвилин, флеш-ролика — 4 хвилини. Есе повинно мати унікальну назву та обсяг 1–2 сторінки (формат А4, інтервал – 1,5, шрифт – Times New Roman, кегль – 14). Зміст роботи (незалежно від формату) повинен бути унікальним і пов'язаним з Чернігівщиною. Мова конкурсних робіт – українська, російська.

Текстові роботи надсилати на адресу електронної пошти Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Обов’язково вказувати прізвище, ім’я, по батькові автора, номер мобільного телефону, назву вищого навчального закладу, факультет (інститут) та номер групи. Роботи, виконані з використанням сучасних інформаційних технологій необхідно попередньо розмістити на сайті https://www.youtube.com/ і надіслати організаторам посилання на розміщений матеріал. 

Учасники: студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації (технікумів, інститутів, університетів тощо) Чернігівської області.

Ознайомитися з надісланими роботами можна тут.

Конкурсні роботи приймаються до 15 березня 2015 року включно.

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация