Цей час – твій час!

Рейтинг:   / 23
ПлохоОтлично 

Ну ось, настав цей час – ти студент! Які прекрасні асоціації виникають, почувши це слово, у голові вчорашнього ще учня: свобода, розваги, тусовки…і лише згодом – сесія, пустий гаманець і хронічне бажання виспатися. Та саме це і робить життя спудеїв по – справжньому неповторним.

Адже, саме у ці роки з’являється уміння раціонально використовувати гроші, а коли це вміння ще не досить сформувалося, то виникає інше – вміння швидко і досить незвично заробляти та економити.

Саме в цей неповторний час кмітливість зашкалює (виявляється, можна студентським квитком порізати торт на 23 шматочки, холодильник розморозити феном, спати і конспектувати одночасно, «пройти» крізь зачинені двері гуртожитку).

Саме у ці роки ти знаходиш вірних друзів і викриваєш ворогів, зустрічаєш справжнє кохання або прощаєшся з несерйозною інтрижкою, визначаєшся із захопленням або починаєш цікавитися усім, змінюєшся докорінно або остаточно самостверджуєшся. Та, щоб ти не обрав, абсолютно точно – це правильний варіант. І лише заради цього варто цінувати, насолоджуватися, проживати, смакувати кожну хвилину, секунду того, що згадуватимеш і переповідатимеш.

Ну ось, настав цей час – ти вже тримаєш у руках диплом! Хоч попереду невідоме, але ти абсолютно впевнений, що до життя готовий, і завдячуєш цьому далеко не отому, що тримаєш у руках, а тому прекрасному часу, коли гордо називав себе СТУДЕНТ! Тому СВОЄМУ часу!

Дополнительная информация