День Європи в Україні. Майбутнє молоді

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

Всім нам подобається європейський спосіб життя. Їсти смачну їжу, ходити у дорогому одязі та милуватися творчістю поетів епохи Renaissance. І це добре. Адже, у прагненні до кращого немає нічого поганого. Я, як і всі люди, полюбляю смачну їжу та гарний одяг. Але… Що ми зробили для того, щоб заслужити таке життя?

Для досягнення цієї мети ми повинні не тільки розмовляти про потребу реформ, а й щось змінювати. Не чекати на велике щастя, яке, начебто, може надати нам Євросоюз, а будувати його власноруч.

Ми не проводимо реформи, кажучи, що нам заважає війна. Хоча, розуміємо, що саме радикальні зміни допомагають виграти її.

Ми боїмося нового. І, насправді, це нормально, адже рівень життя на багато впав. Але, без реформ, які торкнуться всіх ланок життя, ставатиме тільки гірше. Наш народ на перехресті, і існує вибір: продовжувати робити все так, як і робили 23 роки чи спробувати щось інноваційне. Оскільки за ці 20 років, які минули, все стало тільки гірше, то ми повинні не боятися жити по-новому.

Я  - школяр і не розумію, чому досі не введені деякі предмети, без яких у XXI сторіччі людина не є повністю інтегрована в соціум. Перший приклад - вміння вчитися. Адже світ так швидко змінюється, що на перший план стало не вивчення правил напам’ять, а можливість швидко відшукати потрібні тобі відомості. Ні, я не кажу про повну відмову від звичайного способу вивчення інформації, але… Чи не краще, маючи Інтернет, знати, як швидко знайти потрібну статтю чи відеоурок . Сьогодні освоєння великої кількості знань і технологій важливіше, аніж звичайне зазубрювання сторінок підручників.

Також, на мою думку, предмет «Керування грошима» зміг би набагато полегшити життя випускникам. Такі навички, як оформлення кредиту, планування домашнього бюджету і вміння вирахувати процент з майбутніх доходів, зроблять нашого школяра більш фінансово грамотним і майже недоступним для шахраїв. Такому вчать у фінській школі, чиї діти найбільш читаючі на планеті. Вони займають 2-е місце з природничих наук і 5-е - з математики у світі.

Вище я запропонував декілька змін у системі освіти, які б насправді стали у нагоді школярам. Починаючи з малого, ми йдемо до великого. Якщо кожна людина буде хоч трохи зацікавлена в покращенні життя інших людей, завіряю, що через декілька років ми пройдемо ті етапи еволюції країни, які були не в змозі подолати за 23 роки незалежності нашої країни.

Дополнительная информация