Аліна Кочетова, ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Рейтинг:   / 9
ПлохоОтлично 

Май мізки – бережи здоров’я!

Коли здоров’я хоч відбавляй – мізків немає, а от коли мізки з’являються – здоров’я вже немає. Так можна сказати про кожного другого українця.

Чи ж думаємо ми своєю головою, коли починаємо палити, пиячити, сидіти цілодобово в соціальних мережах, переїдати або ж лягати спати дуже пізно, чи в кінці кінців брехати своєму ближньому. А все це відкарбовується на нашому дорогоцінному здоров’ї. І хоч ми відмовляємось від цього всього, говоримо, що від «граминочки» нічого страшного не станеться, але ж насправді шкідливі звички згубно діють на наш організм і, нарешті, вбивають його в деяких випадках.

Проте мало хто на це зважає. А отже, свідомо нарікає себе на невимовну небезпеку. Здорова, сильна, розумна людина, а здатна так занапастити себе.

А як задуматись… Ось лежить людина, яка прикута до ліжка. Вона слабка, знесилена, змучена тяжкими думками. І як їй тільки хочеться встати й бігти-бігти!.. Та не може… От якби їй здоров’я зараз, як в інших, не жаліючих себе бовдурів, то думаєте втрачала б ця біднесенька людина свої дорогоцінні моменти, хвилиночки того нещасного й такого короткого життя? Та вона б насолоджувалась ним, жила в своє задоволення, обов’язково милувалась природою, читала книжки й ходила по свіжому повітрю, куди б тільки ноги несли. І жодної лихої думки в цій щирій душі не проскочило.

А як тільки страждають в сучасному суспільстві наші нещасні діти. На бідолашне хлоп’я, чи дівча постійно діє наслідок шкідливих звичок дорослих недоумків.

Наше  суспільство деградує. Кожен розуміє цю невичерпну на сьогодні проблему з всесвітнім масштабом, проте ніяких дій для боротьби з шкідливими звичками ми не бачимо.

Звичайно, кожен може помітити в нашому місті примітивні плакати або постери з надписом «Курінню – ні!», чи «Алкоголь вбиває життя!». Та чи ж це зупинить сучасну молодь?

Необхідно серйозно задуматись над цим питанням й проявити запобіжні заходи проти шкідливих звичок й цим самим допомогти людству врятувати себе від себе самого.

Дополнительная информация