Людмила Ворона, ЧІ МАУП ім. Героїв Крут

Рейтинг:   / 2
ПлохоОтлично 

Бути здоровим – це просто, бо це залежить тільки від вас!

Вести здоровий спосіб життя - це модно.

Всі ми знаємо, що для здорового способу життя ми маємо відмовитися від паління, вживання алкоголю, наркотиків, займатися спортом і т.д. Хтось намагається дотримуватись цих правил змушуючи себе, а для мене вони не є правилами, бо з малечку мене оточують чудові люди, які дали мені зрозуміти, що вести здоровий спосіб життя це так легко та приємно. Будь-які погані звички можна замінити на інші, які не лише допоможуть утриматися від вчинення зазначених вище негативних дій, а й сприятимуть покращенню нашого самопочуття.

Ні для кого не є секретом те, що діти починають палити, бо їм здається це модним ¬- так роблять дорослі.  До наркотиків людина прибігає тоді, коли у неї проблеми і їй потрібно на якийсь час потрапити у забуття. Алкоголь у більшості асоціюється зі святом, з веселим настроєм, відпочинком або ж навпаки - з проблемами чи бідою. А на спорт і приготування їжі просто не вистачає часу.

Ми – чернігівські студенти, знайшли альтернативні способи заміни поганих звичок на приємні та корисні, які допомагають нам бути здоровими як фізично, так і духовно.  

Багато хто вживає алкоголь для того щоб зав’язалася розмова, підвищився настрій, відпочив мозок від напруженого дня. А мені та моїм знайомим це непотрібно, бо нам достатньо послухати якусь смішну, цікаву історію з життя або анекдот. Тоді і настрій підвищиться, і мозок відпочине від думок, і посміятися можна. А всім нам відомо, що сміх продовжує життя, що ми й намагаємося досягти ведучи здоровий спосіб життя. Те ж саме можна зробити на перервах між парами, щоб не вдаватися до паління.

Студентам потрібно якомога більше рухатися, спілкуватися для підвищення свого інтелектуального рівня. А в нашому невеликому місті можна спостерігати те, як студенти намагаються поєднувати приємне з корисним ідучи веселими компаніями після занять додому. Так і вдосталь наговоритися можна, і тонус тіла підвищити при швидкій ході. А при бажанні, рекомендую, влаштувати міні марафон, тоді настрій буде просто на висоті і здоровий сон не змусить на себе довго чекати.

Будь-кому потрібно харчуватися корисною, свіжою їжею, щоб відчувати себе здоровим. Саме тому все частіше молодь обирає нешвидку їжу, а домашні страви. Так приємно зібратися з кращими друзями і приготувати щось смачненьке власноруч. Відразу стає радісно, весело, відбувається обмін корисною інформацією, та й страва приготована власноруч завжди здається найсмачнішою.

Ніколи не можна забувати про те, як погано на наше здоров’я впливають хвилювання. Всім відомо, що нервові клітини не відновлюються. Сучасну людину супроводжує величезна купа проблем, а тому інколи люди починають нервуватися через ще невиниклі проблеми. Ми ж студенти, чи то на краще, чи то на гірше завжди прислуховуємось до народної мудрості: «На все свій час» і «Все, що не робиться - робиться на краще», а тому, намагаємося не засмучуватися якщо щось не виходить з першого чи другого разу або чогось не отримуємо. Потрібно жити простіше, радіти сьогоднішньому дню, планувати своє щасливе майбутнє і намагатися менше нервувати.

Найголовніше - любіть себе! Бути здоровим – це просто, бо це залежить тільки від вас.  Бажаю всім створити для себе власні принципи здорового способу життя, які б вас задовольняли не лише результатами, а й способом їх виконання.  

Дополнительная информация