Ольга Соя, ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Рейтинг:   / 6
ПлохоОтлично 

Здорова нація - здоровий дух

З давніх-давен найголовнішим для людини було здоров’я. Аби підтримувати його, люди збирали різні трави і робили цілющі напої. До сьогодні збереглося чимало рецептів для збереження та підтримки життєвих сил. Існувало багато знахарів, які знали секрети цілющих напоїв, що потім розповідали всім аби зберегти могутню націю та сильний народ. Але вони навіть не уявляли, що буде діятися приблизно через сто років…

Йдучи вулицями міста, я дивуюсь як “розквітає наш народ”. Куди не подивишся майже скрізь люди стоять з пляшкою алкоголю чи з цигаркою в руках. Особисто мені не приємно на це дивитися. Який же приклад, ви, дорослі, подаєте дітям? А влада, куди вона дивиться? Чому б не влаштувати посилений контроль? Міліція тільки ввечері дивиться за громадським порядком, проте вдень роби що хочеш: пий, пали і ніхто, окрім пересічних людей, не зробить зауваження.

Я та мої друзі проти такої держави! Як же хочеться прокинутися вранці і побачити людей, котрі ще вчора порушували порядок, не з цигаркою в руках, а з цукеркою, не з пляшкою пива, а із соком (користі то набагато більше).

Я дуже вдячна деяким людям з управління, що вони виділяють кошти на спортивні майданчики . Нещодавно побудований комплекс в міському парку культури набув популярності та користується попитом як серед молоді так і серед людей старших за віком. Як це приємно прийти і побачити велику юрбу людей на спортивному комплексі. Ми з друзями ходимо туди щодня.

В країні розквітає хаос з приводу наркотичних засобів. На територіях шкіл, на дискотеках, на концертних програмах розповсюджують ці вбивчі препарати. Як не соромно людям заохочувати дітей до вживання наркотиків? А що буде далі з державою, якщо п’ять відсотків людей в світі вживає ці засоби і є залежною від них?

Я не можу дивитися на те, як занепадає країна, як більшість людей давно вже забули що таке здоровий спосіб життя, що таке здоров’я.

Я за здоровий спосіб життя! Я за здорову націю!

Дополнительная информация