Бойко Ярослава, Гончарівська гімназія Чернігівського району (код смс: zz58487+12)

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

«Учитель майбутнього моїми очима»

Яким я уявляю майбутнього вчителя? Звичайною, ввічливою людиною, яка вже має досвід роботи з дітьми. Учитель повинен бути висококваліфікованим, мудрим, розумним уміти дати поради. Бути не тільки вчителем, а й товаришем, який підтримає у важку хвилину. Учитель приклад для своїх учнів, адже, як кажуть, школа – це другий дім, то вчителі – це другі батьки, які так само, як і справжні, учать нас жити, приймати важливі рішення, навчають розпізнавати, що таке погано, а що добре, готують до дорослого життя, піклуються про нас, коли ми в школі, ділять наші невдачі та перемоги, учать нас просто бути собою.

Професія педагога відповідальна та важка. Вимагає постійного творчого пошуку, вміння саморозвиватися та самонавчатися. Учителі передають нам знання, які здобували протягом свого життя, їх також навчали, як і вони нас. Взагалі ці люди добрі і позитивні. Якщо так подумати, то які діти захочуть слухати вчителя, що постійно кричить і нічого цікавого не розповідає. До кожної людини потрібен підхід, саме це і роблять вчителі, коли починають працювати з нами.Розпізнають кожного, посміхаються, адже посмішка завжди піднімає настрій.

Раніше мені здавалося, що вчителі – це такі люди, у яких нічого не болить, у них завжди все добре, поганого нічого не має. Я дуже помилялася. Не кожен з нас може стати вчителем, відчути на собі всі втрати, прикрості та радості, які будуть приносити діти. Професійні навички, етичні якості допомагають вчителю встановити та підтримувати контакт з учнями усувати конфліктні ситуації.

Я часто згадую першу вчительку Ольгу Павлівну, яка була для мене прикладом ввічливості  і доброти. Протягом багатьох років я не забула її, як вона поводилася з нами, як допомагала, коли було погано, підтримувала. Її навчання заклалосяв меня в пям`яті. Вона розповідала багато кумедних історій, які цікавили нас. Розпочинаючи урок, вона завжди посміхалася і налаштовувала нас на роботу. Зараз, коли я зустрічаю її, радію і дякую за добрі слова, терплячість та турботу.

Я бачу в майбутньому саме такого вчителя. Це дуже відповідальна професія. Нас на це штовхає любов до дітей, бажання ділитися своїми знаннями та життєвим досвідом – це головні причини, коли ми обираємо саме цю професію.

Дополнительная информация