Бондаренко Юлія, ЗОШ №35 м.Чернігова (код смс: zz58487+43)

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

Якщо вчитель має тільки любов до справи, він буде хороший вчитель.

Якщо вчитель має тільки любов до учня, як батько, мати, -

він буде краще того вчителя, який прочитав усі книжки, але не має любові ні до справи, ні до учнів.

Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він - досконалий учитель.
Л. Толстой

Вчитель це дуже цікава, престижна і водночас важка професія потребуюча дійсно міцного характеру, багато сил і прагнення передавати свої знання і досвід іншим людям, і ця людина  повинна дійсно щиро любити свою роботу.

Вчитель – це один з найголовніших творців людини, як свідомого, освіченого, світлого майбутнього нашої країни. На долі вчителя лежить велика відповідальність за дітей та їх майбутнє, тому що саме від вчителя переважно залежить: розум, світогляд, пріоритети, характер, духовні і моральні якості які здобудуть його учні в процесі навчання, і будуть використовувати у своєму подальшому житті. Отож у народі справедливо кажуть: «учитель – архітектор, творець майбутнього».

Яким же повинен бути учитель майбутнього?  Якими якостями повинен володіти? Адже педагог несе велику відповідальність за майбутнє нашої країни, тому що від нього залежить рівень інтелектуального і духовного розвитку суспільства.

А якщо перейти до конкретики, то учитель майбутнього, на мою думку повинен бути сучасним, іти в ногу з часом, і прогресом сьогодення. Це той педагог котрий використовуючи надбання педагогічної, психологічної науки поєднує з новими технологіями, сучасними поглядами на розвиток життя , формування  особистості. Зобов’язаний володіти сучасними новітніми  інформаційно-комунікативними технологіями, бути людиною  прагнучою до осягнення сучасної інформації, і в першу чергу бути людиною з великої букви з високими морально-етичними якостями, для того щоб вчити цьому дітей , і діти в свою чергу теж були сучасно підкованими як в освітньому, духовному так і в суспільному плані, дивлячись на свого вчителя і прагнути осягнути всі ті знання і навички які має він.

Отже  від  учителя майбутнього багато чого залежить, і це повинна бути сучасна, всебічно розвинена, яскрава особистість з міцним характером, яка викликає повагу і захват учнів. Мені пощастило що мене навчають саме такі вчителі!

Дополнительная информация