Духовна Тетяна, ліцей №22 м.Чернігова (код смс: zz58487+56)

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

На мою думку, учитель майбутнього це людина яка на самперед, знає та поважає свою професію, має великий обсяг знань та гарні людьські якості. Учитель відіграє важливу роль у житті кожної людини. Діти з 6 років йдуть до школи вони маленькі та майже нічого не знають, отже перша вчителька повинна "поставити на ноги" малюків навчити рахувати, писати та висловлюваи свої думки. Для дітей перша вчителька, як: терплячість, комунікабільність, та доброту. Велику частину життя людина проводить у стінах школи.

Ідеальний учитель розуміє, що він не вкладе учневі свої мізки та не проживе за учня його житя, але може навчити бути самотнім, відповідальним, стійких до житєвих випробувань. Ідеальний учитель повинен розуміти учня,отже він, насамперед, жива людина і учень також втомлюється, або має якісь житєві негаразди. Тоді вчитель не повинен кричати на дитину, або ігнорувати, бо дитина перестане довіряти вчителю і може замкнутися в собі. Успіх педагогічної діяльності багато в чому залежить від комунікативних здібностей учителя, від його вміння налагодити правельні стосунки з дітьми. Також, на мою думку, добре коли вчитель використовує сучасні технології на своєму уроці. Це допомагає учню краще засвоїти матеріал. Набагато легше, коли вчитель ставиться до учня, як до дорослої людини. У професії вчителя важливо мати значну витримку та терпіння до дітей. Найголовніше завдання для вчителя - не просто навчити учня, а навчити вчитися, орінтуватися в нашому світі та вчитися все життя.

Учитель майбутнього повинен ставитися до учнів, як до дорослих людей, розуміти, бути підтримкою в ці роки життя, адже найкращі дні життя діти проводять в школах та ВУЗах.

Дополнительная информация