Лямзіна Анна, гiмназiя №31 м.Чернігова (код смс: zz58487+34)

Рейтинг:   / 130
ПлохоОтлично 

Учитель майбутнього моїми очима

Ще здавна вважалося , що вчитель - найблагородніша професія. Вчителі були завжди потрібними ,  найшанованішими людьми в суспільстві. Власне , як і на сьогоднішній день. Професія вчителя – дуже важка і відповідальна. Адже в його руках майбутнє нашої держави. Як це благородно – давати іншим знання, подавати приклад дітям,буди для них ідеалом,  бути порадником і взірцем.

Змалку, нашими першими вчителями є батьки. Вони піклуються про нас, навчають головного у житті. Ми виростаємо та приходимо до першого класу, де і відбувається знайомство з людиною, яка назавжди залишиться в нашій пам'яті - перша вчителька.

А яким же повинен бути вчитель майбутнього? Перш за все, сучасним. У нашому поколінні прогрес розвивається с неймовірною швидкістю,діти ростуть дуже швидко. Все змінюється - шкільна програма, мода, інтереси, підручники, музика, інтер’єри, смаки, погляди на життя. Тому не дивно, що вже в найближчому майбутньому всі підручники будуть замінені новими гаджетами: планшетами, аудіокнигами, ноутбуками, комп’ютерами. Вчитель повинен вміти ними користуватися і розбиратися в них, навіть навчити дітей.

По-друге, на мою думку, він має бути твочною людиною, щоб розвивати в дітях креатив та різні таланти, заманювати дітей , щоб їм було цікаво. Чудово, коли вчитель має почуття гумору та з розумінням відноситься до проблем своіх учнів, та може допомогти  їм. Ажде наскільки цікавіше вчитися, коли на уроці можна не тільки попрацювати, а і посміятися.

Дополнительная информация