Мороз Сніжана, ЗОШ №34 м.Чернігова (код смс: zz58487+59)

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

Учитель – нині одна з найпоширеніших професій, яка виникла для виховання  і навчання наступних поколінь. Філософ Конфуцій казав: «Завдання вчителя - відкривати нову перспективу роздумів учня.» Кожен учитель різний  і кожний повчає по різному, але все ж таки вчитель повинен мати гарні якості про які я розповім нижче.

Справжній учитель має бути в першу чергу гарним професіоналом, для того щоб навчити будь-якого учня. На мою думку учитель має бути: розумною людиною, комунікабельною, творчою, вміти зацікавити дітей, але інколи має бути для дитини просто другом. Також для вчителя притаманні такі якості: доброзичливість,  впевненість в собі, креативність, гнучкість, можливість допомогти іншим, вміння вислухати інші думки, намагання все пояснювати, працездатність та організованість.

А найголовніше вчитель повинен мати сучасні погляди, щоб можна було поговорити з молодим поколінням, вільно розповісти тему та зацікавити. Такому вчителю легше знайти спільну мову з учнями, краще їх розуміти і, мабуть, підтримати у важкій ситуації. Адже відомо, що деякі діти шукають підтримку не у батьків чи друзів, а саме у вчителів,  і не кожний педагог може дати правильну пораду або поміч у вирішенні проблеми. Педагог, бажаний дітям – це педагог, який добрий, життєрадісний, врівноважений, поважає особистість і має почуття гумору. На уроки,до таких вчителів діти йдуть з радістю  приємністю, з очікуванням чогось новенького і незвичайного, одним словом такого педагога учні будуть просто любити. Але бувають учителі, які надмірно строгі  або навіть агресивні до учнів, якщо хтось не знає матеріалу. Такі учителі інколи наводять страх на молоде покоління. Я вважаю, що найгірше що може мати вчитель -  це байдужість. Байдужість до професії,  байдужість до дітей. Цей мінус може вилитися ненавистю до оточуючих.

Я можу зробити висновок, чим краще учитель відноситься до своєї професії і до людей, тим краще відносяться і до нього. Адже набагато краще ходити на цікаві заняття, чим на зняття до вчителя, котрого просто боїшся. Також я вважаю, що чим більше таких вчителів тим більшим стає бажання дітей ходити до школи і навчатися.Тому я вважаю, що вчитель майбутнього повинен бути саме таким, яким я його описала у творі.

Дополнительная информация