Мурга Валерія, Радянськослобідська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівського району (код смс: zz58487+58)

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

З розвитком технологій вчителям все важче знайти правильний підхід до учнів. Адже діти все більше часу почали проводити за комп’ютером, телевізором та в інтернеті. Звісно ж у цьому як завжди є свої плюси та мінуси. Підлітки стали всебічно розвинутими, можуть знайти більше потрібної інформації. Та з іншого боку вчителям стає дедалі складніше зацікавити учнів, просто розповідаючи заздалегідь підготовлену тему уроку.  Тож яким повинен бути учитель майбутнього, що діти із захопленням його слухали?

Учитель майбутнього – це, передусім, Учитель з великої літери.  Це  не просто людина, яка отримала спеціальну педагогічну освіту, це  свого роду митець, який 11 років творить характер і розум дитини як картину художник.                                                                                               

Він повинен розуміти кожного та знаходити до кожного індивідуальний підхід. Виправляти різні дитячі помилки та завжди бути на  чеку що б з дитиною ні чого страшного не сталося. Він повинен ходити на роботу не заради зарплатні а заради того щоб навчити чогось дітей дати їм щось нове цікаве. Вміння бачити у своїх вихованцях юних громадян з невичерпними можливостями. Щоб в житті вчителя було найголовніше любов до дітей. Те що би діти з радістю ходили до школи на протязі одинадцяти років, щоб в їх очах горів вогонь до жаги навчання, щоб діти завжди хотіли дізнатись щось нове цікаве. Щоб учень все життя пам’ятав свого вчителя і все життя був йому вдячний за ті уроки і знання які він отримав під час навчання в школі.

Я хочу щоб ця професія стала ще поширенішою серед молоді. Адже без неї у нашої країни не має майбутнього, як і всіх інших. Можна сказати що вчитель закладає фундамент для розвитку своєї країни, адже багато чого залежить від розвитку нашої молоді. Те як вона буде любити свою країну і прагнути її розвитку.

Дополнительная информация