Петрик Ірина, ЗОШ №28 м.Чернігова (код смс: zz58487+71)

Рейтинг:   / 2
ПлохоОтлично 

Як казав Ральф Волдо Емерсон: «Учитель - це людина, яка може робити важкі речі легкими».

Я часто розповідаю своїм батькам про улюблених вчителів, про те, як цікаво проходять їх уроки, з якою уважністю ми слухаємо та запам'ятовуємо той матеріал, який вони намагаються донести до нас. Але мало хто замислюється над тим, що буде через п'ятдесят або більше років, якими будуть вчителі майбутнього, якою буде освіта?

Я, наприклад, дуже боюся того, що у якийсь час наших улюблених вчителів замінять комп'ютери та інтернет. Ніщо не в змозі прийти на місце цих відважних людей. Адже вчителі- це люди, котрі певною мірою впливають на долю дітей, їх світогляд. Багато моїх одноліток вважають, що в разі перемоги комп'ютерів над людьми, освіта та викладання стане краще, життя стане легше,але вони помиляються. Адже якщо техніка цілком замінить людей,то на Землі буде панувати хаос. Люди не будуть нічого робити,а тільки лінуватися,знаючи, що за них роботу може зробити машина.

Все ж, я сподіваюся, що цього не станеться. Що майбутнє покоління не тільки не ослабшає у своїх знаннях та силах, а й підніме рівень знань дітей, з яких теж виростуть гарні вчителі,які старанно виконуватимуть свою роботу.

Гарний вчитель має володіти такими рисами як: наполегливість, відповідальність, об'єктивність, винахідливість, самокритичність, вимогливість та бажання самовдосконалюватися. Вчитель повинен вміти налагодити стосунки з дітьми та колегами. А головне - це те, що вчитель повинен любити свій предмет,адже як він буде ставитися до свого предмету-так і діти.

Отже, учитель майбутнього, на мою думку, повинен володіти багатьма якостями. Діти повинні відчувати підтримку з його сторони, тільки так вони почнуть довіряти. Дуже важливо, щоб дитина хотіла навчатися, це є першим завданням яке стоїть перед вчителем,звісно, кожного не змусиш любити навчання, але якщо хоча б деякі будуть прагнути здобути нові знання та радісно кожного дня йти до школи, то вчитель вже виконав своє завдання,а нація буде процвітати.

Дополнительная информация