Пономаренко Аліна, ЗОШ №35 м.Чернігова (код смс: zz58487+61)

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

Учитель - це, перш за все, людина. Вона повинна підтримувати, зрозуміти і дати поради в складний час. Учитель-це особа,яка учить, тобто дає знання. Учитель майбутнього-яким він повинен бути? На це питання я і намагатимусь відповісти.

Професія вчитель – це складна і водночас цікава професія. Сьогодні вчити і виховувати дітей,напевно,складніше,ніж в ті часи. Адже важче стало життя, з’явилося багато нової техніки,нової інформації, змінилося ставлення до колишніх цінностей і в цих умовах зростає Учитель. Він несе велику відповідальність за свою роботу адже дякуючи його знанням,його зусиллям у викладацькій діяльності-росте наше майбутнє-наші діти.

На сьогоднішній день вчитель конкурує з сучасними технологіями. Багато людей вважає,що вчитель майбутнього-це інтернет. На всі питання є відповіді. Але,насправді це не так. Інтернет -це не людина. Вона не відчує ваш внутрішній світ,ваші почуття,ваші емоції,які ви відчуваєте,коли задаєте питання. Інтернет -це сучасна машина,яка містить багато інформації. Тільки жива ,справжня людина може зрозуміти Вас,пожаліти і надати допомогу. Тому,вчитель повинен бути не просто викладачем свого предмету,а цілою енциклопедією з відкритою душею до якого можна звернутися в будь-яку хвилину і отримати відповідь на запитання.

За життя людина зустрічає багато вчителів: мати,батько,перша вчителька,а потім старша школа і кінець. За роки навчання у школі на нашому шляху було багато вчителів,яких ми любили,а кого і ненавиділи. А чому? Тому що,дехто з них передавав  знання простими і не цікавими методами, а деякі-назавжди запам’яталися в нашій голові,бо змогли відкрити свою душу,зрозуміти нас і просто завжди залишалися людьми.

Отже,я вважаю,що вчитель майбутнього-це той,хто зможе всесторонньо розвиватися,щоб зацікавити нинішніх дітей. Іти в ногу з часом, цікавитися їхніми вподобаннями і стати для них авторитетом.

Авторитет заслужити не важко,треба  вдосконалюватися і бути чесним з учнями. Головне-любити свою професію і тих кого навчаєш. Адже як сказав Лев Толстой: «Если учитель соединит в себе любовь к делу и к ученику,он совершенный учитель».

Дополнительная информация