Потоцький Євгеній, ЗОШ №30 м.Чернігова (код смс: zz58487+33)

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

Багато хто дума, що в наш час професія учителя це не почесно. Але це хибна думка. Учитель – це невід’ємний атрибут у навчанні, це та людина яка послана для того, щоб навчати інших, а це дуже скадна справа, тому, що передача знань можлива лише тоді, коли учитель дійшов до тієї стадії, щоб навчати учнів. Він взірець для своїх учнів, деригент їхніх думок. Учиетель майбутнього  це перш за все та людина яка навчить правильно спрямовувати свої думки на обробку матеріалу.

Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, оскільки від його праці багато в чому залежить різносторонність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, етичні якості. Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання. Вчитель повинен любити і передавати свої знання іншим, захоплюватися самим процесом навчання і виховання молодої людини. Успіх педагогічної діяльності багато в чому залежить від комунікативних здібностей вчителя, від його уміння налагодити правильні взаємини з дітьми.

Також, вчитель потрібен бути другом для своїх учнів, щоб їм були затишно знаходитися біля нього, щоб вони розуміли те, що вони завжди отримають тільки позитивне ставлення. За таких взаємовідносин вони будуть відвідувати його заняття із задоволенням. Важливим фактором виступає тут вміння раціонально викладати матеріал учням. Це повинно приносити задоволення їм.

Отже, учитель майбутнього це взірець, який повинен вести за собою своїх учнів, допомагати їм із цікавістю та задоволенням опрацьовувати матеріал, бути їх другом.

Дополнительная информация