Прядко Богдан, ЗОШ №3 м.Чернігова (код смс: zz58487+5)

Рейтинг:   / 23
ПлохоОтлично 

УЧИТЕЛЬ МАЙБУТНЬОГО МОЇМИ ОЧИМА

Вчительська доля мудрістю вкрита,

Дзвенить вона сміхом дитячих сердець.

Вчительська доля - дощем раннім вмита,

Вона для людей буде вічним взірцем.

Вклонімося низько вчительській долі

І шану святу крізь віки пронесем.

Серця подаруєм в дитячих долонях

І щедру любов принесем.

А. Олевич

 

А чи часто ми дивимося в очі наших вчителів? Чи часто намагаємося знайти в них відповіді на ті болючі питання, що часом ставить перед.нами життя? Чи завжди належним чином цінуємо увагу та любов, якими оточують нас наші педагоги? Замислимося ...

Замислимося і, давши волю своїй фантазії, перенесемося крізь простір і час у таке далеке, і таке близьке майбутнє. Яким воно буде? Звичайно, щасливим! Тому що щасливим буде суспільство, в якому народжуватиметься і зростатиме багато дітей. І ці діти стануть гідними громадянами своєї держави, тому що виховувати і навчати їх будуть талановиті педагоги, віддані своїй справі, чесні перед собою та перед іншими, обізнані, креативні та заповзяті. І мудрі. Адже мудрість - це не лише властивість особистості, заснована на життєвому досвіді. Мудрість педагога - це його розум, стриманість і тактовність. Також це вміння приймати правильні рішення, вміння вийти зі складної ситуації та допомогти іншим.

Проте, про які б часи і про яку б країну світу не йшла мова, портрет учителя буде неповним, якщо не згадати найважливіше - любов до учнів, яку випромінюють вчительські очі. І дуже хочеться вірити, що минуть десятки (а то і сотні!) років, а очі кожного вчителя завжди будуть сяяти цією невичерпною любов'ю!

Дополнительная информация