Скоробогатько Валентин, Щорська районна гімназія (код смс: zz58487+22)

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

                           Учитель майбутнього моїми очима


На мою думку, вчитель – це дуже популярна професія, хоч і дуже важка. Викладачі завжди потрібні, аби донести знання дітям, учням, студентам. Учитель майбутнього – це освічена людина, яка професійно розуміється на своєму предметі. Викладач повинен не лише розказувати освітню програму, але й робити заняття цікавими. Необхідно зробити комфортні умови та проводити заняття так, щоб отримувати знання хотілося. Багато учнів, студентів йдуть до свого навчального закладу тому, що так треба, а не тому, що вони самі цього бажають. Так як отримання освіти займає пів життя, треба урізноманітнювати навчальний процес. Учитель майбутнього повинен вміти робити так, щоб кожний хотів вивчати його предмет. Вивчення навіть фізики можна зробити цікавим, якщо додавати до звичайного матеріалу, ще й цікаві факти, презентації, проводити досліди. Уроки літератури в теплу пору можна проводити у парку на свіжому повітрі, влаштовувати різноманітні батли на декламування поезій та запрошувати цікавих особистостей, які самі пишуть різноманітні твори. Хоча б такі невеликі цікавинки своєю новизною привернули увагу учнів.

Бути учителем – це талант. Цей талант треба розвивати. Я вважаю, що вчитель майбутнього – це талановита, високопрофесійна людина. Крім основних занять, необхідно проводити і позакласну роботу, що знати про ситуацію в класі, бачити рівень відносин. Вчитель повинен допомагати вирішувати різноманітні життєві питання, з якими діти стикаються вперше, бо не завжди учні можуть цим поділитися з батьками.

Отже, вчитель майбутнього – це не просто людина, яка викладає певний предмет. Це освічена людина, яка може зробити урок цікавим, захопити учнів і вміти контролювати ситуацію як в класі, так і кожного учня окремо.

Дополнительная информация