Черниговский студенческий портал. Как бы новости

Кращі біатлоністи України навчаються у Чернігові

Рейтинг:   / 5
ПлохоОтлично 

22 квітня 2015 року в актовій залі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка відбулася прес-конференція із провідними біатлоністами області за підсумками сезону 2014 – 2015 років.

У ході прес-конференції керівництво вишу, студентство та представники мас-медіа мали змогу зустрітися з чемпіонами та призерами чемпіонату Європи, чемпіонатів світу серед юніорів та юнаків, призерами етапів Кубку світу Сергієм Семеновим, Артемом Примою, Артемом Тищенком, Іриною Варвинець, Максимом Івком, Антоном Мігдою, Дмитром Івасенком, бронзовими призерами Всесвітньої універсіади Юлією Бригинець, Русланом Ткаленком, а також їхніми наставниками Миколою та Жанною Зоц, Олександром Ворчаком, Олександром Семеновим, Віталієм Паршуковим.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся ректор вишу, керівник обласного відділення олімпійської Академії України, голова Чернігівського обласного осередку Національного олімпійського комітету України Микола Олексійович Носко, який привітав спортсменів та наголосив, що нам є чим пишатися, адже основу національної збірної України складають саме студенти та випускники ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка.

Отож, за результатами сезону, що минув, маємо 15 медалей різного ґатунку, здобутих на змаганнях світового рівня. Окрім того, Сергій Семенов став першим в історії чоловічого біатлону України володарем малого Кришталевого глобусу. Ми ж, у свою чергу, вітаємо наших біатлоністів та щиро бажаємо їм нових перемог та звершень, влучних пострілів та швидкої лижні!

Олена Бабич,

відділ профорієнтаційної роботи

та зв’язків із громадськістю

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация