Черниговский студенческий портал. Как бы новости

Підбито підсумки конкурсу студентських робіт «Герої поряд!»

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

5 жовтня завершився прийом робіт на конкурс «Герої поряд!», ініційований Чернігівським студентським порталом за підтримки депутата Чернігівської міської ради Сергія Вакуленка.

Cлід відзначити, що попри сумніви організаторів, пов’язані зі складною ситуацією в країні, студентство досить жваво підтримало ідею проведення конкурсу. Всі надіслані роботи написані дуже щиро і вражають своєю енергетикою. На жаль, авторам багатьох дійсно гарних творів ставали на заваді правила пунктуації та орфографії. Проте, члени журі відзначили, що в кожній із надісланих робіт є своя душа та яскрава індивідуальність. Ми щиро вдячні всім учасникам за участь у конкурсі і сподіваємося на подальші зустрічі в рамках різноманітних акцій.

 Перш, ніж оголосити імена переможців, хочеться висловити слова вдячності Центру культурно-масової роботи ЧНТУ. Його працівники організували душе потужну рекламну компанію конкурсу серед студентів університету. Як результат – майже всі переможці є вихованцями Чернігівського національного технологічного університету.

Але, до справи. Після тривалих обговорень рейтинг кращих конкурсних робіт виглядає наступним чином:

 І місце -    Михайло Бугрим, ЧНТУ

ІІ місце -   Дар’я Юрченко, ЧНТУ

                Євгенія Редька, ЧНТУ

ІІІ місце - Вікторія Ременюк, ЧНТУ

                 Анастасія Скворок, ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Нагородження переможців відбудеться 8 жовтня 2014 року у Чернігівській міській раді (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7). Початок церемонії нагородження – о 12:00.

Ще раз вітаємо переможців і просимо підтвердити свою участь у церемонії нагородження, надіславши повідомлення на адресу електронної пошти Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация