Листи из майбутнього. Частина 4

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

Лист з майбутнього_7


Доброго дня, Шановні викладачі!

Пишу я Вам цього листа з майбутнього. Зараз 2030 рік.

Після закінчення університету мені було дуже важко,але все ж таки я досягла деяких успіхів. Спочатку я працювала у школі,мені дуже подобалося навчати дітей. Але треба ж було йти далі. Потім я стала заслуженим вчителем року. І мені запропонували працювати в центрі обдарованої дитини.

Кажучи по-правді було дуже важко, спочатку нічого не виходило, багато вчилася,але потім, було дуже цікаво. Я багато працювала над собою, розвивала себе. Але тепер, після років старання, я відкрила свій центр.

Я набрала багато молодих спеціалістів, яким цікаво займатися цією справою і я думаю ще декілька років і ми разом з нашими колегами відкриємо ще один центр в іншому місті. Будемо далі працювати над собою та над здібностями дітей. Про інше я напишу Вам у наступному листі.

До зустрічі!


Лист з майбутнього_8

Доброго ранку, моя люба Віра!

Пишу тобі я, тобто ти, але з майбутнього! Зараз 2020 рік.

Дуже хочу розказати про своє життя. Я зараз дуже відома телеведуча! Ти здивована? Читай далі! У 2013 році я закінчила ЧНПУ, але на цьому моє навчання не зупинилося, я вступила до Київського університету культури на кафедру телебачення та тележурналістики.

Після отримання свого другого диплому я пішла працювати на новий канал, звісно я не одразу стала ведучою. Спочатку я була помічником, але впевнено йшла на зустріч своєї мрії. І так, крок за кроком я стала головною ведучою на новому каналі, я була головною конкуренткою М. Єфросініної та К. Осадчої. Але я не втратила бажання працювати з дітьми.

Крок за кроком я працювала над створенням нової передачі «Вирости здорову націю». Це передача, де збираються видатні педагоги та різноманітні родини зі своїми проблемами, і ми намагаємось їх вирішити. Це дуже популярне ток-шоу, і зараз ми працюємо на телеканалі «ОРТ всемирная сеть!»

Нагадую тобі, люба моя Віра, в тебе все вийде, знай це!
Бувай!

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация