Листи з майбутнього. Передмова

Рейтинг:   / 3
ПлохоОтлично 

Що нас чекає у найближчому майбутньому? Яким воно буде? Чи справдяться наші мрії і бажання? Про це та багато інших цікавих речей нам розкажуть студенти факультету початкового навчання ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка. Ми розпочинаємо публікацію "Листів із майбутнього", які написали:

Ніна Ляшенко
Аліна Тронько
Катя Кравченко
Катя Тютюнник
Таня Шило

Отож, до слова запрошуємо автора проекту.

Від автора:

Кожен із нас хоче зазирнути у майбутнє. Особливо якщо вірити, що воно щасливе.


Листи із майбутнього – проект магістрантів факультету початкового навчання, які у наші «депресивні часи» вірять у розквіт системи освіти, переконані, що через 10-15 років матимуть престижну роботу, реалізують свій потенціал, займатимуться улюбленою справою, створять гарну родину.


«Вір, будь сміливим, у тебе все вийде!» - такі слова живуть майже у кожному листі. Вони – про те, як важливо крокувати до мети і отримувати від цього насолоду; про те, що із кожного дня створюється доля так само, як із краплин – море; про те, як важливо зустріти на шляху добрий погляд людини, що підтримає і скаже «Все буде добре, йди вперед».


Історія свідчить: усі відомі люди досягали успіху завдяки оптимізму і наполегливості. А психологи стверджують: мріяти треба з розсудливою впевненістю, що інакше і бути не може, адже це той варіант реальності, який можна обрати, просто він знаходиться трішки далі за часовим виміром. Отже, давайте мріяти разом, тим більше, що мрії мають приємну особливість – вони збуваються!


Надсилайте листи з прекрасного майбутнього на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


До зустрічі у щасливому майбутньому!


З повагою до людей, що вміють мріяти.


Марина Коновальчук,
випускниця факультету початкового навчання,
канд. пед. наук, доцент, завідувач
Чернігівського регіонального центру
Інституту обдарованої дитини

І просто щаслива людинаУ вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация