Черниговский студенческий портал. Как бы новости

Розпочався конкурс студентських робіт «Герої поряд!»

Рейтинг:   / 7
ПлохоОтлично 

16 вересня в експертному клубі «Чиста політика» було оголошено початок конкурсу «Герої поряд!», присвяченого 71-й річниці визволення Чернігова від фашистських загарбників. Його мета – відродження традицій патріотичного виховання молоді, збереження пам’яті про учасників Великої Вітчизняної війни, вшанування Героїв АТО, підтримка обдарованих і небайдужих молодих людей.

Умови проведення: у конкурсі можуть брати участь роботи, надіслані з 17 вересня до 5 жовтня 2014 року включно. Надіслані роботи по мірі надходження будуть оприлюднюватися на сайті Чернігівського студентського порталу. Учасники конкурсу можуть рекламувати свої роботи в соціальних мережах, на сайтах, форумах і т.д. Всі надіслані роботи будуть перевірятися на унікальність.

 Вимоги до змісту: письмова робота повинна бути виконана у формі твору-есе і містити опис біографії, окремого вчинку, вражень автора від спілкування з реальними учасниками Великої Вітчизняної війни або АТО. Це можуть бути родичі, сусіди, знайомі і т.д. Обсяг – 1–2 сторінки, формат А4, інтервал – 1,5, шрифт – Times New Roman, кегль – 14, мова – українська, російська.
Наголошуємо, що конкурсні роботи можуть бути презентовані не лише у вигляді есе, а й будь-яким мультимедійним засобом — відео чи флеш-роликом, Інтернет-сторінкою, слайд-шоу, Power Point-презентацією тощо. Зміст роботи (незалежно від формату) повинен бути унікальним і пов'язаним з Чернігівщиною.

Текстові роботи надсилати на адресу електронної пошти Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Обов’язково вказувати прізвище, ім’я, по батькові автора, номер мобільного телефону, назву вищого навчального закладу, факультет (Інститут) та номер групи. Роботи, виконані з використанням сучасних інформаційних технологій необхідно попередньо розмістити на сайті https://www.youtube.com/ і надіслати організаторам посилання на розміщений матеріал.  

Учасники конкурсу: студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації м. Чернігова. Конкурсант, який подає роботу для участі в конкурсі, погоджується, що організатори залишають за собою право публікації та поширення кращих творів з урахуванням авторських прав конкурсанта.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 9 жовтня 2014 року у рамках благодійного вокально-хореографічного фестивалю «З Україною в серці».

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация