Черниговский студенческий портал. Как бы новости

Тренінг з ейдетики для студентів ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Рейтинг:   / 2
ПлохоОтлично 

«Пора вчитися по-новому!» - вирішили в Чернігівському регіональному центрі Інституту обдарованої дитини НАПН України і запросили тренерів ейдетики з Київського тренінгового центру технологій третього тисячоліття «Розвиток» для батьків, вчителів, викладачів та студентів ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка. Перший тренінг «Основи ейдетики: табличка множення легко і цікаво» успішно пройшов 27 квітня.

 Не секрет, що традиційні методики навчання часто є нудними для дітей, малоефективними, а батьки і вчителі не здогадуються, що є більш сучасні технології, які ближче природі дитини. Одна з них - ейдетика, яка дозволяє запам'ятовувати інформацію легко, цікаво і надовго, при цьому розвивають творчість, підвищують можливості дитини.

 У процесі навчання учасники
- познайомилися з основами ейдетики (легке запам'ятовування в образах);
- опанували технологію вивчення таблиці множення і ділення в образах за короткий час;
- дізналися, як перетворити навчання у спільну захоплюючу гру дорослого і дитини;
- і отримали задоволення від спілкування, чаювання та розвитку.

Учасники отримали роздаткові матеріали, методичку автора – відомого тренера України Сергія Рибака, сертифікат, а головне – конкретний інструментарій роботи з дитиною по запам’ятовуванню таблиці множення в образах.
Це, звісно, знадобиться студентам факультету початкового навчання, оскільки вимогою часу є не лише теоретичні знання про інноваційні технології навчання і розвитку дитини, але і практичне оволодіння ними, тобто компетентнісний підхід (чого, на жаль, бракує нашим випускникам).

Студенти також мали можливість по спілкуватися з президентом фонду підтримки обдарованої молоді Миколою Миколайовичем Дроботенко, який ознайомив з особливостями роботи в команді, прийомам ефективного опрацювання студентом інформації, як долати емоційне перевантаження під час навчання.

Чернігівський регіональний центр Інституту обдарованої дитини як організатор і надалі планує залучати кращих фахівців України до професійної підготовки майбутніх вчителів та вихователів, тому наступний тренінг незабаром.
Отже, будемо відкритими до нових знань, розвиватимемося, адже від інновацій в освіті залежить рівень розвитку країни.

Контактна інформація бажаючим потрапити на наступні тренінги – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 0505455333, 0683198638.


Завідувач ЧРЦІОД, к.пед.н.,
доцент кафедри дошкільної
 освіти ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка
Коновальчук Марина Валеріївна

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация