Черниговский студенческий портал. Как бы новости

В кожній людині є сонце, тільки дайте йому сяяти!

Рейтинг:   / 5
ПлохоОтлично 

«Бути креативним – вимога часу» – вирішили на факультеті початкового навчання і почали проводити тренінги креативності для вчителів, вихователів, студентів та батьків майбутніх творчих особистостей. Вже проведено 4 такі заходи і ось 20 лютого тренер – Коновальчук Марина Валеріївна, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, завідувач Чернігівського центру Інституту обдарованої дитини НАПН України і просто творча людина завітала до Креатив-студії «КирпоносаStreet», що знаходиться на базі центральної міської бібліотеки для дітей імені О.Довженка.

Навчальний тренінг креативності було проведено для педагогів, працівників бібліотеки і магістрантів факультету початкового навчання в рамках співпраці Центральної міської бібліотеки для дітей імені О.Довженка, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка та Інституту обдарованої дитини НАПН України.

 

Коновальчук Марина Валеріївна любить повторювати: «Наше життя – один великий творчий проект». У процесі групової діяльності учасники прийшли до висновку, що усе велике починається з малого. Творчі якості та здібності (писати вірші, малювати картини, вигадувати щось оригінальне) – універсальні і мають здатність проектуватися у вищі площини буття – дитина вчиться творити своє життя. Отже, творчість – не просто гра, це навчання бути креативним, жити різнокольорово і творити кожну мить свого буття. Здійснювалися важливі відкриття: «Нетворчих людей не буває, є ті, хто не розвиває свої здібності», «Призначення людини – бути творцем своєї долі», «Джерело творчості – енергопотенціал людини, який можна розвивати», «Інерція мислення робить життя сірим, творчість – яскравим», «Створювати можна усе: сім’ю, життя, долю, себе» та ін.

На думку учасників тренінгу, кожна дитина несе в собі особливу місію - стати Людиною, і це – нескінченний процес самотворення. Завдання закладів освіти, бібліотек, розвивальних студій міста Чернігова – допомогти дитині віднайти золоті ключики, тобто певний інструментарій, який відкриє двері у Творчість.

Грали в ігри-знайомства, вчилися дивитися на речі як діти, робили відкриття в оточуючих предметах, оживлювали книги та мобільні телефони, уявляли себе казковими героями, займалися квіллінгом, а головне, були креативними, неповторними і насолоджувалися процесом творчості. На завершення учасники отримали домашнє завдання – придумати 5 речей, які зроблять наше життя кращим і обов’язково реалізувати це протягом трьох днів. Виявляється, ми стільки можемо, але часто рухаємося за інерцією, забуваючи про власний величезний потенціал.

Тож будемо творчими, створюватимемо нові проекти і до нових зустрічей на тренінгу креативності від Чернігівського регіонального центру Інституту обдарованої дитини, що відбудеться 26 лютого у Обласному центрі науково-технічної творчості.

В кожній людині є сонце, тільки дайте йому сяяти!

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация