Черниговский студенческий портал. Как бы новости

Віктор Тарасов вручив нагороди старшокласникам і студентам

Рейтинг:   / 3
ПлохоОтлично 

22 січня у приміщенні Чернігівської центральної міської бібліотеки імені М.М. Коцюбинського відбулося нагородження переможців конкурсу учнівських та студентських робіт «Соборність в душах, єдність у серцях, а сила в знаннях!»

 З вітальними словами до творчої молоді звернулися: Віктор Тарасов (керівник Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, голова оргкомітету конкурсу) та Ірина Соломаха (громадсько-політичний експерт, спеціаліст апарату Верховної Ради України).

Вони відзначили високий рівень робіт учасників конкурсу та наголосили, що і в подальшому будуть підтримувати ініціативи, спрямовані на розвиток творчих здібностей чернігівських студентів і старшокласників.

Слова окремої подяки організатори висловлюють Ніні Іванівні Власенко – директору Чернігівської центральної міської бібліотеки імені М.М.Коцюбинського. Завдяки зусиллям Ніни Іванівни та колективу, який вона очолює, захід відбувся у дружній і невимушеній атмосфері.

А заслужені нагороди від Віктора Тарасова цього дня отримали:

·         Назар Соломаха – учень 8а класу гімназії №31 (заохочувальний приз «За волю до перемоги»)

·         Анастасія Мараденко – Інститут історії Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка (ІІІ місце)

·         Анна Барбаш – колегіум №11 м. Чернігова (ІІІ місце)

·         Маріанна Білан – ЗОШ №5 м. Чернігова (ІІ місце)

·         Анна Довга СЗСШ №12 м. Чернігова (І місце)

Хочеться побажати всім учасникам і переможцям цього конкурсу наснаги, позитивного настрою і подальших творчих успіхів. А спонсорам і партнерам – Божого благословення та підтримки всіх починань.

 Завершити цей невеликий звіт хочеться цитатою з твору переможниці конкурсу Анни Довгої: «Тож ми маємо пам’ятати гіркий досвід минулих поколінь і будувати свою державу на засадах єдності й справедливості, бо, доки підняті руки Оранти, ми не маємо права опустити свої».

Від організаторів:

Віталій Барбаш – начальник відділу профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка

 P.S. Ознайомитися з роботами учасників можна за посиланням 01.2015 (Соборність)

 

 

 

 У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация