Черниговский студенческий портал. Как бы новости

Старшокласників та студентів Чернігова запрошують взяти участь у конкурсі «Соборність в душах, єдність у серцях, а сила в знаннях!»

Рейтинг:   / 9
ПлохоОтлично 

Конкурс ініційований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини (http://www.protection.org.ua/) за підтримки Чернігівського студентського порталу (http://stydent.org.ua).

Він присвячений Дню соборності України. Його мета – відродження традицій патріотичного виховання молоді, підтримка обдарованих і небайдужих молодих людей. До участі в конкурсі запрошуються учні 10-х – 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також студенти ВНЗ м. Чернігова.

Умови проведення: у конкурсі можуть брати участь роботи, надіслані з 25 грудня 2014 року до 18 січня 2015 року включно. Надіслані роботи по мірі надходження будуть оприлюднюватися на сайті Чернігівського студентського порталу. Учасники конкурсу можуть рекламувати свої роботи в соціальних мережах, на сайтах, форумах і т.д. Всі надіслані роботи будуть перевірятися на унікальність.

Вимоги до змісту: письмова робота повинна бути виконана у формі твору-есе і містити особисту думку автора щодо порушеної проблематики. Обсяг – 1–2 сторінки, формат А4, інтервал – 1,5, шрифт – Times New Roman, кегль – 14, мова – українська, російська.

Наголошуємо, що конкурсні роботи можуть бути презентовані не лише у вигляді есе, а й будь-яким мультимедійним засобом — відео чи флеш-роликом, Інтернет-сторінкою, слайд-шоу, Power Point-презентацією тощо. Зміст роботи (незалежно від формату) повинен бути унікальним і пов'язаним з Чернігівщиною.

Текстові роботи надсилати на адресу електронної пошти Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Обов’язково вказувати прізвище, ім’я, по батькові автора, номер мобільного телефону, назву вищого або загальноосвітнього навчального закладу, факультет (інститут) та номер групи (класу). Роботи, виконані з використанням сучасних інформаційних технологій необхідно попередньо розмістити на сайті https://www.youtube.com/ і надіслати організаторам посилання на розміщений матеріал. 

Учасники конкурсу: студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації та учні 10-х – 11-х класів м. Чернігова. Конкурсант, який подає роботу для участі в конкурсі, погоджується, що організатори залишають за собою право публікації та поширення кращих творів з урахуванням авторських прав конкурсанта.

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация