Сучасна наочність

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

Представники старшого покоління, мабуть, пам’ятають, що в кожній школі був, як мінімум, один кіноапарат «Україна». З його допомогою проводилися не лише шкільні уроки, а й переважна більшість позаурочних заходів. Сьогодні над цим пережитком радянської епохи багато хто єхидно підсміюється. Але, з іншого боку, спробуйте-но правильно зарядити плівку в «Україну». Отож-бо й воно! Це набагато складніше, ніж запустити флеш-плеєр на сучасному комп’ютері.

У той же час, значна частина шкільної наочності збереглася, попри всі зміни і реформи. Мова, перш за все, йде про класичні . Можна скільки завгодно дискутувати відносно впровадження новітніх технологій в освітній процес, але класика є класика. Якісно оформлений, яскравий стенд буде завжди знаходитися у центрі уваги учня чи вихованця.

Звичайно, не треба забувати, що крім форми і оформлення надзвичайно важливу роль відіграє наповнення стенда (класного куточка). Але це вже клопіт педагогів, які відповідають за ту чи іншу ділянку роботи. Ось тут, якраз, можна покликати на допомогу сучасну техніку. Якісно віддруковані текстові і графічні матеріали будуть виглядати набагато ефектніше, ніж їх рукописні аналоги. 

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация