Федотова Альона, факультет початкового навчання

Рейтинг:   / 63
ПлохоОтлично 

Добрий день, шановні учасники та організатори конкурсу! Мене звати Федотова Альона Олександрівна, я студентка 31 групи факультету початкового навчання Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка.

Провчившись два з половиною роки в стінах одного з найкращих вузів України, у стінах Чернігівського національного педагогічного університету, розумію, що тут я отримаю не тільки диплом про вищу освіту, а й понесу за собою великий багаж знань та досвіду.

Та ми знаємо, що життя без проблем не можливе, деякі проблеми торкнулися й нашого закладу. На мою думку, одним з основних питань являється проблема відносин викладачів та студентів. Адже у навчально-виховному процесі не реалізовуються ті педагогічні принципи спілкування, яким нас навчають викладачі. Шляхом вирішення даної проблеми я вважаю усвідомлення кожним свого місця в навчально-виховному процесі.

Другою проблемою є недосконала реалізація Болонського процесу. Причиною цього є не тільки невдосконалена система освіти, а й університет. Яскравим прикладом є , не так давно, відмінена система так званих «автоматів». Шляхом вирішення є повернення до 100-бальної системи.

Було б дуже доцільно висвітлити проблему опалення університету. Адже всім відомо, що в холодні місяці року в аудиторіях холодно знаходитись без верхнього одягу.

Тож можемо зробити висновок, що спільними зусиллями ми можемо покращити життя та благоустрій нашого університету, цим самим зробивши роки навчання – найкращими роками в нашому житті!

Дополнительная информация