Листи з майбутнього. Частина 2

Рейтинг:   / 7
ПлохоОтлично 

Лист з майбутнього_3Привіт тобі, Ніно, вітання із 2022 року!


Зараз грудень, за чотири дні ми святкуватимемо Новий рік. Я люблю це свято і чекаю на нього не менше, ніж ти десять років тому.


Поспішаю поділитися з тобою новинами про події, які трапилися у нашому житті. По завершенню університету я влаштувалася на роботу до школи, де працювала вчителем початкових класів майже сім років. До речі, все виявилося зовсім не так страшно, як ти собі уявляла. Педагогічний колектив у школі доволі дружній, без страшнючої конкуренції і пліткарства, як тобі про це розповідали колись.


За час роботи у школі ти таки здійснила свою мрію і написала книжку. Твій роман був опублікований престижним видавництвом і розійшовся солідним тиражем, незважаючи на втрату популярності книжок серед молоді. На отриманий гонорар ти відкрила невеличке кафе, де серед інших послуг пропонуєш організацію дитячих свят. Щасливі дитячі очі приносять мені справжнє задоволення і я від цього отримую море позитиву та натхнення для творчості.


У державній школі ти більше не працюєш. Займаєшся репетиторством з молодшими школярами як приватна особа. А щосуботи у своєму кафе ти проводиш годину юних ерудитів для молодших школярів, програму якої сама розробила. Ви ділитеся враженнями про прочитані книги, спілкуєтеся на цікаві теми, працюєте над творчими проектами, також діти тут можуть отримати допомогу у навчанні.


Отже, сміливо крокуй до своєї мрії, незважаючи на перепони, які трапляться на шляху. У тебе все вийде, я знаю точно :).


Лист з майбутнього_4

Привіт, моя дорога... Я вирішила давно написати тобі листа, але наважилася тільки зараз... Я пишу тобі із майбутнього. Знаєш, я хочу тебе попередити, щоб ти нічого не боялася, щоб йшла сміливо вперед, не озираючись, не заздрячи нікому, не бажаючи іншим невдач, не осуджуючи нікого. Я знаю, що в тебе все вийде... Наберись тільки терпіння!


Я хочу порадувати тебе майбутніми успіхами: ти досягнеш не абияких вершин! Усе розпочнеться з першого дня твоєї роботи... Ти будеш працювати у розкішній, супер сучасній школі, де тепло й затишно взимку. У тебе буде свій клас... Аж 32 учні сидітимуть за партами! І всі вони обожнюватимуть тебе, сумуватимуть, коли ти не будеш присутня в школі, з посмішкою зустрічатимуть кожного ранку...
Твоя класна кімната світла і простора... На підвіконнях стоятимуть квіти у гарних вазонах... Взагалі, тобі всі заздритимуть, але водночас -поважатимуть і братимуть приклад з тебе.


Через кілька років ти отримаєш диплом «Жінка року». Ця відзнака тобі за те, що ти невтомно працюєш, віддаєшся уся без останку своїй праці, своїм учням, своєму педагогічному колективу... Ти сильна жінка, з непохитним характером, ти сама досягла всього!


А ще, мушу тебе похвалити, збулась твоя мрія - ти організувала театральний гурток. Ви з дітьми робите такі прекрасні постанови, що під час перегляду, починаєш розуміти, що є ще такі люди, котрі не байдужі до своєї праці, і з кожним днем все більше удосконалюють її...


У тебе, звичайно, будуть розчарування... Розчарування в професії, в людях... Але попри всі негаразди - ти ніколи не зміниш своєї роботи, і працюватимеш аж до завершення в одній єдиній школі, де тебе цінуватимуть і шануватимуть.


Ти гарний вчитель, бо в душі завжди була і залишаєшся дитиною... Я бажаю тобі натхнення і терпіння! У тебе все вийде! Рухайся вперед! Не озирайся! Ні про що не жалкуй! Успіхів тобі!

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация