Студентські забобони

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

Почнемо з головної студентської прикмети: «Якщо при вході в аудиторію тебе просять витягнути білет, то, швидше за все, ти на іспиті».
Якщо в ніч перед заліком або іспитом ти вирішив або вирішила не готуватися і як слід виспатися, то для заспокоєння своєї нервової системи слід виконати один або, для повного заспокоєння, краще декілька наведених ритуалів.

Забобони. Перед заліком або іспитом не можна стригтися. Для тих, хто впадає в крайнощі, краще не стригтися взагалі з самого початку навчання, тоді ближче до сесії ви будете відрізнятися від одногрупників патлатістю. Під розкішною шевелюрою можна преспокійно заховати мікрофон. Або, у крайньому випадку, викладач більше не захоче бачити вас на численних перескладаннях і поставить хоч щось більш-менш задовільне в заліковку.



Відміннику, де ти? Прикмета полягає в наступному – для успішного складання іспиту необхідно потрима¬тися за людину, яка щойно склала на відмінно! Можливо, допоможуть залишки світлої енергії, які ще не встигли випаруватися. Потримали, схрестили вказівний і середній пальці на руках, та й на ногах на всякий випадок, щоб не наврочити, загадали оцінку, і вперед за білетом!

Прикмети побутові. Не повертайтеся після того, як вийшли з дому, але, якщо ситуація змушує це зробити (забули конспекти, шпори, праску не вимкнули, ще гірше, коли забули заліковку, як варіант, у морозилці), то подивіться в дзеркало і покажіть са¬мому собі язика.
Похід за відмінною оцінкою може закінчитися невдало, якщо на шляху ви зустріли бабусю з порожнім відром, у такому разі можна нейтралізувати забобон, кинувши у відерце фантик.
Якщо чорна кішка перебігла вам дорогу, то потрібно піти іншою, а якщо часу обмаль, варто пропустити когось поперед себе, або ж поплювати через ліве, а ще краще через обидва плеча, чи встигнути перебігти дорогу раніше кішки, нехай бідному чотириногому другу сьогодні не пощастить! Та найгірша прикмета – вам дорогу перебігла чорна кішка з порожніми відрами...

Кулачки. У день іспиту потрібно попросити друга або подругу під час складання «тримати за вас кулаки». Нехай просто стиснуть кулаки (не обов’язково сильно...). Немає 100% упевненості, що успіх на іспиті буде за¬лежати від збільшення кількості кулаків, тому найбільш дієвий варіант той, коли кулаки буде стискати ваш друг-боксер!

Це не лікоть – це ніс! Потерти ніс ... але не свій, а пам’ятника! З давніх-давен розмір носу свідчив про розумові здібності людини, тому в цьому ритуалі «розмір має значення». Наприклад, тремо ніс пам’ятнику Т.Шевченка чи залазимо на пам’ятник Б. Хмельницькому, а Халява до вас так і лине, так і лине!

Ловись, халяво! Розмахуйте розгорнутою заліковою книжкою опівночі з кватирки, наспівуючи такі слова: «Халява, прийди!» Тим, у кого зовсім зі знаннями туго, можна спробувати більш складний варіант – висунутися у кватирку разом із заліковкою, але краще вийти на балкон і вже звідти кричати: «Халява, прийди!». У кого ситуація гірше нікуди (забули назву предмета), існує найдієвіший варіант ритуалу – вискочити на вулицю в спідній білизні й уже там розмахувати заліковою книжкою! У будь-якому з варіантів після того, як виголошена магічна фраза, слід закрити заліковку, перев’язати її ниткою і для збільшення сили ритуалу потрібно покласти в морозилку, щоб Халява не вискочила! Відкривати заліковки можна тільки на іспиті! У день іспиту для задобрювання Халяви не забудьте розкидати цукерки дорогою в універстет...

Для того, щоб скласти успішно іспит, студенту потрібно мати знання і бути в гарному настрої, щоб все викласти грамотно і на відмінно. Отже, зна¬ння – найкраща прикмета!

Підготували
Настя Улюшева та Іра Хоменко
Видання ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка «УНІВЕР.СІТІ»,  №2 від 05.2012




У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация