Юрченко Дар’я, ЧНТУ, Навчально-науковий інститут права і соціальних технологій, юридичний факультет

Рейтинг:   / 37
ПлохоОтлично 

Вишневий присмак кохання

  Весняний сад, увесь покритий цвітом. Усе буяє, квітне і цвіте. Ранкове сонце пестить ніжні, соковиті пелюстки, і тільки там біля великої, старої  вишні видно замріяну пару закоханих.  Вони тихо, тихо прислухаються до кожного звука в саду і про щось, невпинно мовчать… Мабуть його кохання не зрівнялося б ні з чим, а вона … та тільки зорі знали, яких висот досягало її кохання.

  Вони любили це місце, адже тут і познайомились. Колись у цей сад, Вона приходила по осені за яблуками, а він любив тут писати,йому здавалося,що тільки тут рима йде до голови. Коли її в той день побачив, зрозумів, що це його доля, а Вона ховала погляд, і чомусь тихесенько сміялась. ЇЇ очі, глибокі як океан, відкрили йому новий світ, в якому не місце сірим тонам та смутку.

При кожній зустрічі Він дарував їй весь світ, своїх  віршів, і подумки радів, коли побачить на обличчі легеньку посмішку, або ж блиск в очах.

А Вона мовчала, боялась сказати хоч слово, боялась прокинутись, бо вважала, що це тільки сон.

Любили блукати селом, лічити зорі , мріяти і міряти в кишенях вітер.

Хоча й вони були дорослі, але кохали так щиро, як діти…Кохали, як в останній раз…Зупиняли миті щастя і випивали їх до дна.

Так швидко й промайнула весна, потім літо,лише кохання з силою вогню розпалювало їх серця. Здавалося весь світ створений  для них.

Через деякий час, коли в саду знову все оживало, під тією ж вишнею сиділо троє, це та ж закохана пара, а посередені плід їхнього кохання. Вони трималися за руку і так само про щось несамовито мовчали, лише раз у раз цілували своє маленьке янголя, а на вустах був присмак вишневого кохання…

Кохання-це подарунок з небес, лише потрібно палко вірити у це і обов’язково воно нас знайде і подарує крила, щоб літати. Це почуття потрібно берегти, адже воно таке крихке, немов кришталь, тож бережімо і цінуймо найдорожче…

Дополнительная информация