«Не бере»

Рейтинг:   / 28
ПлохоОтлично 

Можна роками говорити банальні речі про екологію, але людство вже має імунітет до таких розмов. Нас не «бере» ніякий психологічний фільм про сміття, жахливчики про рак та картинки з легенями померлої від паління людини. Ба навіть зараз читачеві не спливає на думці нічого відразливого. Все буденно. Нібито просто почистити зуби вранці.

Мій фатальний план-мінімум:

1.    Можна зняти короткометражний фільм і показати його школярам.
То й що? Невже дітлахи одним фантиком від цукерки «Му-Му» врятують Чернігівщину, яка робить передостанній подих перед тим як остаточно пірнути у шар сміття?

2.    Флешмоб замовляти будемо? Хлопці та дівчата проспівають, потанцюють та вдягнуться в костюми дерев. Про це напишуть місцеві газети, запис набере з десяток лайків у соціальній мережі, а на наступний день прибиральниця знову буде лаятися через невихованість сучасників та сміття від святкування «Дня Чистоти».

3.    Суботник? Благородно. Приберемо на цьому тижні, щоб зустрітися рівно через рік на цьому ж місці і зібрати вдвічі більше пластику та недопалків. Романтика…

4.    Ініціюємо прийняття нових законів. Помітингуємо. Ратифікуємо. Продовжимо його ігнорувати, як і всі інші.

5.    Зберемо круглий стіл з питань «Бла-бла-бла … Екологія…. Бла-бла-бла…. Чернігів»? Ще напишемо декілька статей напівнаукового характеру, оберемо переможця, а потім хтось вийде на перекур та знову не попаде недопалком до смітника.

Всі кажуть, що треба починати з себе. Хто вже почав?

Дополнительная информация