Іллєнко Аліна, факультет початкового навчання

Рейтинг:   / 4
ПлохоОтлично 

Доброго дня всім!!!!!

Коли я навчалася в школі життя мені здавалось не дуже веселим і одноманітним! Навчання в технікумі – наповнило моє життя різнокольоровими барвами! Але коли  я вступила до університету – взагалі чомусь стало сумно! Будні –  сірі та однобарвні. Хоча насправді, я думала буде дуже цікаво навчатися у виші.
Я навчаюсь на факультеті початкового навчання і чомусь, мені здається для таких як я дороги в «епіцентр» подій університету (хоча б факультету) нема.

Бо задіяні лише ті групи, які стосуються музики та мистецтва. Ми ніколи не приймали участь в концертах, окрім нашої презентації.

Отож до чого я веду! Особисто мені дуже б хотілось, щоб в університеті було більше гуртків для студентів (звичайно доступних матеріально). Багато моїх знайомих, чесно, розчарувалися, дізнавшись, що в нас майже немає гурткових занять! Це прикро, бо багато талановитих студентів просиджують свої прекрасні роки життя за книжками.

Отже, перша пропозиція: відкрити гурткові заняття цікаві для студентства! Провести загальне опитування хто і що хотів би відвідувати, обговорити можливі варіанти серед педагогів і прийти до спільного рішення, яке задовольнило б і ту сторону і ту!

Наступне, що мені спало на думку – проведення різних акцій!

Створити організацію студентів, для озеленення Чернігова, допомоги тваринам… Тобто започаткувати волонтерський рух! Таким чином, наші студенти більше б спілкувалися з природою і розвивали любов до менших наших «братів». На мою думку, наші студенти грубі, черстві та злі! Звичайно не всі, але частина так точно! То це б допомогло розтопили лід у крижаних серцях!

Дуже б хотілось щоб наші викладачі та студенти були однією великою родиною. Я пропоную започаткувати змагання, наприклад до дня здоров’я. Проводити спартакіади, інтелектуальні змагання, змагання «хто перший» та багато іншого. Щоб наше життя прикрасилось кольорами та було збагачене різноманітними подіями.

До того ж для заохочення студентів до навчання, проводити різноманітні олімпіади (з матеріальним винагородженням). Це надзвичайно цікаво як студентам так і викладачам. Студент за свою працю, знання отримує приз, не обов’язково великий, незначний, але все рівно приємно! А викладачі знаходять талановитих людей, яким й надалі допомагатимуть, стимулюватимуть до праці, навчання! Відомо, що не всім дано бути розумовими геніями. Частина займається культурою, а частина наукою.

На додаток до цього я б хотіла висунути ще таку пропозицію-прохання! В університеті навчання відбувається у дві зміни - це факт! Але в другу зміну дуже тяжко навчатися. Я вважаю, на нашому факультеті навчання надзвичайно важке! Ми навчаємось як в першу так і в другу зміну. Я пропоную: навчатися по роках. Тобто, один рік  вчились в першу зміну, інший – в другу! Я розумію, що спланувати таку роботу буде надзвичайно тяжко, але ви подумайте і про студентів другої зміни. Ми сидимо ночами, щоб отримати бали, а все рівно нам кажуть, що ми ледащі і нічого не робимо, окрім того як байдикуємо! Будь ласка, розгляньте цю пропозицію! Дайте шанс студентам спробувати навчатися і жити на повну!!!

На завершення, хочу додати, що студентське життя – це надзвичайно цікаві та важливі роки в житті кожної людини, тому їх треба розфарбовувати яскравими фарбами! Щоб сидячи біля вогника на схилі літ і згадувати активне життя в юності, а не жалкувати про обрану професію!

Дякую організаторам за конкурс і можливість висловити думки.

Дополнительная информация