Старченко Руслан, фізико-математичний факультет

Рейтинг:   / 16
ПлохоОтлично 

З низки проблем сучасного студентського життя, більш за все, мене хвилює: мораль, здоровий спосіб життя та працевлаштування після закінчення вузу.

Сьогодні, на превеликий жаль, втрата ідеалів, життєвого оптимізму, морального та духовного здоров’я молоді призводить до зростання соціальних відхилень. Їх перелік з етичних міркувань не хотілося писати. А наслідок цьому – поганий стан здоров’я майбутньої нації.

Ось тому мені б дуже хотілось, щоб всі, без винятку, молоді люди обрали для себе здоровий спосіб життя, повернули майже забуту пристрасть до навчання та бажання постійно вдосконалювати себе, займаючись самоосвітою. На мою думку, все це привело б до розвитку нашої країни в усіх галузях.
Але на заваді цьому стоїть низький рівень життя та безробіття. Усі про це знають, але майже ніхто не в змозі допомогти …

Для студентів ситуація може змінитися на краще, якщо б старшокурсники мали змогу працювати на тих підприємствах та установах, де можливо закріпитися після закінчення вузу. Таким чином вони б набирались досвіду та отримали перше робоче місце. А ще, дуже важливо для студента працювати за спеціальністю, не для того ж він обирав омріяну професію, а потім був змушений працювати не за фахом, влаштовуючись на більш оплачувану роботу.

Ось так завдяки бурхливій, яка іноді б’є через край, фантазії і винахідливості студентів, незважаючи на недуже привабливе їх становище у нашій країні, кількість абітурієнтів кожного року збільшується, що доводить потрібність в вищій освіті. Тому – все буде добре!

Дополнительная информация