Єфімчук Дарина, ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка, психолого-педагогічний факультет

Рейтинг:   / 49
ПлохоОтлично 

"Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить! Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується." Перше послання св.апостола Павла до коритян.

В цих словах, мабуть, виражається суть любові найточніше з-поміж усіх написаних чи оспіваних. І не має значення чи ви віруючий, чи ж атеїст, – справжня любов(кохання) звучить однаково в серцях різних національностей та віросповідань.

Я не збираюся відкривати Америку, шукаючи нові метафори про кохання. Просто скажу, що кохання є основою основ. Усі намагаються знайти чи створити вічний двигун, а він існував всю історію людства. Хіба не любов усім керує? У різних проявах: любов до себе, любов до влади, любов до насилля любов до творчості та ін. І саме кохання до людини є найвищим проявом любові.             

Кохання – це не зірки з неба, а гарячий борщ на кухні. Це ліки й піклування, коли ти захворів. Це бажання народити дитину коханій людині і разом виховувати її.

Воно потрібне кожній людині незалежно від віку, статусу, йому байдуже бідний ти чи багатий. Кохання приходить неочікувано(майже як і смерть) і дає тобі поштовх до нового життя. Воно лиш хоче, щоб його прийняли, обігріли і поселили жити в своєму серці. І, якщо ти приймеш кохання послане тобі небесами як вищу нагороду, то з свого серця його вже не вирвеш як непотрібний листок з зошита, не видряпаєш його звідти навіть найгострішими кігтями. Адже побувавши навіть раз у нашому серці, кохання залишається там назавжди. І навіть, якщо ти раз вже обпікшись не схочеш більше кохати і почнеш закривати перед ним двері до свого серця, то я скажу не марнуй даремно на це своїх сил, адже  кохання не шукатиме ключів до твого серця – просто виб’є двері, трохи безцеремонно, можливо грубовато, але воно не буде баритись перед входом, відмикаючи замок.

Кохання не має стандартів. Спробувавши хоч раз його на смак, тобі захочеться куштувати його все життя. Воно є цілющим, зцілює всі рани, які наносить тобі життя, це як ніби щеплення від всіх хвороб, яке ти отримуєш ще в дитинстві відчуваючи батьківську любов, а далі лиш підсилюєш його цілющу силу пізнаючи справжнє і взаємне кохання. Воно абстрактне, але його можна відчути на дотик, коли тебе торкається кохана тобі людина. Справжнє кохання не забирає в нас щастя, а лиш його примножує.

Отримавши кохання, бережіть його, адже воно насправді таке беззахисне і ніжне та потребує від людини деяких зусиль у його збереженні, адже пронести його в собі протягом цілого життя і не втратити під силу не кожному.

Кохати і бути коханими ось, що робить нас щасливими, що призводить наше життя в рух.

Дополнительная информация