За чисте місто

Рейтинг:   / 62
ПлохоОтлично 

Побачивши в соц. мережі оголошення про конкурс, я навіть не задумалася про участь в цьому конкурсі ,але моя думка докорінно змінилася буквально за один день.

Гарний сонячний день, в мене був гарний настрій, я їхала до школи на практику, дивилася у вікно і думала про свої справи, але я побачила те, що змінило мій настрій. У вікні я побачила наш Стрижень, який пару років тому очищали, але в річці була купу сміття, яке знаходилося майже на середині річки, а на березі стояли молодики, які ще підкидали таку ж купу сміття. І такі випадки не поодинокі, щодня можна зустріти людину, яка викидає сміття просто собі під ноги. Я була дуже обурена, мій настрій одразу змінився в інший бік.

Всі люди  нашого міста знають скільки коштів на очищення Стрижня пішло, скільки зусиль та наполегливої праці, і навіщо таке робити я не можу збагнути.

Мені подобається жити в красивому, історично багатому, чистому місті, але напевно є такі люди яким це не подобається, бо іншого пояснення таким вчинкам я не можу дати. Наша Чернігівщина досить екологічний куточок України, сюди багато людей з інших областей приїздить відпочивати, деякі навіть залишаються тут назавжди. Я рада тому, що  не живу в промисловій зоні, там де смог це вже норма життя для людей, там де  біла білизна на балконі за декілька годин стає сірою від вихлопних газів. В порівнянні з такими забрудненими містами, ми живемо в чистому та світлому місті.

Я не можу дивитися на людей, які так безглуздо псують нашу екологію, яка безпосередньо впливає на наше життя. Можливо люди цього не розуміють, чи їм цього не пояснили в дитинстві, а можливо їм просто байдуже. Але моя особиста думка, що байдужість в такій справі не повинна буди присутньою, бо ми дбаємо не тільки про своє здоров’я, але й про здоров’я наших нащадків.

Зараз наше місто квітуче та прибране, але якщо й надалі буде таке відношення до екології, то ми отримаємо забруднені, сірі та похмурі вулиці нашого міста. Я не хочу такого майбутньго для нашого Чернігова та для нас.

Тому я прохаю всіх свідомих громадян нашого міста бути охайними,прибирати за собою на природі, не смітити в місті, ДЛЯ СМІТТЯ Є СМІТНИК, любити та поважати себе та наше славнее місто. Закликаю всіх не байдужих до прибирання в своїх дворах, парках, на зупинках та просто на вулицях міста, зібратися на суботник та зробити наше місто краще. Прийшла весна і час змінюватися, тому давайте розпочнемо з себе!

Дополнительная информация