Анастасія Скворок, ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Рейтинг:   / 3
ПлохоОтлично 

Як сьогодні пам’ятаю шкільні уроки історії, коли ми з однокласниками вивчали Другу світову війну. Тоді я й уявити не могла, що у сучасному світі, в самім серці Європи, діти дізнаються про війну не з книжок, не з учительських вуст і не з розповідей сивочолих героїв-ветеранів, а побачать усі жахи воєнних дій власними очима.

На жаль, це не художній фільм, який можна за бажання  зупинити, чи то зовсім вимкнути і позбутися назавжди…

Доля постійно випробовує українську націю на спроможність бути незалежною і йти своїм шляхом до омріяного і вистражданого щасливого майбутнього. В моменти, коли тяжкі думки беруть верх над світлими сподіваннями, завжди згадую про наших Героїв. Про тих, хто не жаліючи ні сил, ні життя, відстоюють нашу Батьківщину. Тих, хто залишив свої сім’ї, дітей, дружин, батьків, бо не мали іншого вибору. Тисячі українських чоловіків долучилися до визволення нашої країни за власним бажанням. Жертвуючи собою вони виборюють право на вільне життя для своїх сімей, усього українського населення і для майбутніх поколінь, адже саме зараз, у ці тяжкі для нас часи, визначається майбутнє.

Одним із добровольців, які стали на захист України є мій брат. Для мене він справжній Герой! Так само, як і усі ті, хто зараз знаходяться у зоні АТО. Саме завдяки їм, їхній силі духу, відвазі та мужності ми не знаємо про те пекло війни і щиро віримо у перемогу й найшвидше повернення захисників додому!

Не минає й дня без звісток зі сходу нашої держави. Одні звістки дають надію і сподівання на краще, а інші – змушують серце битися частіше. Проглядаючи новини вдивляюся у кожне обличчя на екрані з надією побачити живими усіх знайомих і дорогих мені людей, які зараз у АТО. Блиск надії в очах солдатів надихає і додає сил.

Дуже боляче отримувати новини про гибель наших солдатів. Насправді, Герої не вмирають, вони завжди залишаться в наших серцях і пам’яті як борці за волю і честь. Усі вони стануть символами нової сильної держави. Втрачені життя усіх загиблих Героїв не дають нам права на помилки у майбутньому. Вороття назад нема і бути не може.

Усім нам бажаю не зламатися, вистояти і перемогти загарбників, що простягають свої брудні лапи до нашої недоторканої неньки України. Ми мусимо перебороти усі перепони на шляху до щасливого майбутнього.

Вірю у повернення наших Героїв живими і неушкодженими!

Слава Україні! Героям Слава!

Дополнительная информация