Копил Олександра, ЗОШ №34 м.Чернігова (код смс: zz58487+66)

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

В наш час існує безліч новітніх технологій та засобів навчання,але в майбутньому їх стане ще більше. Кожного року наші вчені роблять нові винаходи,які допомагають нам в навчанні. Науковці схиляються до різних способів навчання. Наприклад комп'ютерних технологій,а саме:планшетів,електронних книжок,ноутбуків. Але все ж таки технічний та технологічний прогрес , розвиток новітніх технологій - не замінять простого діалогу вчителя з учнем,як засобу передачі інформації.

Я бачу зовнішність майбутнього вчителя привітною,яка завжди з великою та щирою посмішкою на обличчі. Його одяг буде надзвичайним з оригінальними деталями,що мали б місце бути присутніми у кожного. У всіх навчальних закладах буде присутній власний стиль самовираження,який буде зумовлюватися величезним різноманіттям «розумних» тканин. Такий одяг буде в змозі гріти в мороз, охолоджувати у спеку і навіть змінювати розміри залежно від температури. Я думаю,що в гардеробі вчителя переважатимуть такі відтінки ,які допоможуть абстрагуватися від усього в даний момент непотрібного й сконцентруватися на головній проблемі,а також стимулюватимуть роботу мозку і сприятимуть вирішення творчих завдань. Зважаючи на швидкість розвитку одяг може бути з сенсорними прикрасами , автоматичними застібками та його можна буде зв'язувати з комп'ютером за допомогою ШВ.

Вчитель буде мислити разом з майбутнім,який буде прагнути виховати молодь з розумінням ,щоб вона змогла осягнути мудрість життя,набратися сил та засвоїти порядок,властивий її стану і положенню. Він є посередником між світом та учнем,тому повинен бути всебічно розвинутий,активно пізнавати таємничість космосу,бо це дасть змогу побачити цей незрівняний світ небаченого та донести дітям мудрі думки з різних сторін. Звертаючи увагу на це, вчительство буде величною місією. Його вища користь - бути затребуваним, бажати і вміти віддаватись процесу, не чекаючи нічого взамін. Оцінка досягнень майбутнього вчителя повинна грунтуватися не стільки на результатах іспитів , скільки на вивченні його діяльності протягом визначеного періоду. Кожний буде схильний до здатності міркувати , критично мислити , знаходити правильне рішення, застосовувати знання на практиці , переносити відомі йому способи дій в нові для нього умови , ситуації і відкривати нові способи діяльності. Вони будуть відкривати для дітей частинки паралельного світу, давати змогу глибшого пізнання свого власного «я»,навчати впізнавати думки інших та творити певні фокуси,на зразок подорожування у часі, а також розмовляти з неземними істотами, пробудять «сплячих» до пильнування. Майбутні школи, здатність до педагогічної рефлексії, до критичної оцінки самого себе в різних планованих і спонтанно виникаючих педагогічних ситуаціях.

Кабінетом для навчання буде слугувати величезне,просторе та світле з ніжними тонами приміщення ,де буде дуже затишно. Незважаючи на вчителя, будуть наявні допоміжні атрибути для навчання. В школах будуть видаватися маленькі допоміжні прилади,які дадуть змогу побачити об'ємне зображення та зануритись в віртуозний світ. Там можна буде відчути кожний присмак,запах,який тільки забажаєш. Протягом занять буде грати спокійні,тихі та гармонічні мелодії,щоб матеріал краще запам'ятовувався. Домашня робота ,за допомогою спеціальних роботів,буде миттєво перевірятися. Будуть надаватися заохочуючи кошти або інші дорогоцінні речі за вдале закінчення року . На всіх поверхах будуть відведені місця для активного виду спорту,в яких вчителя та учні будуть відпочивати від занять.

Отже, вчителя майбутнього - висококваліфіковані спеціалісти з казковим умінням перетворювати світ дітей в найбажаніший момент їхнього земного шляху.

Дополнительная информация