Шкроба Лілія, Берестовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Борзнянського району (код смс: zz58487+73)

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

Учитель - одна з найпоширеніших професій і, на мою думку, дуже потрібна в усіх країнах світу. Вона виникла для навчання та виховання підростаючого покоління. Учитель - відповідальний фах. Адже він відповідає за наші душі, від нього більшою мірою залежить, якими ми будемо людьми в майбутньому.

Учитель - це та людина, яку ти будеш називати другою матір'ю, яка назавжди стане частинкою твого життя, пройде з тобою через роки, надихаючи на добро.

Всі вчителі різні і кожен з них індивідуальний. У кожного є свій перевірений на практиці метод виховання і навчання, кожний знає як зацікавити учнів і привернути увагу навіть бешкетників. Кожний вчитель повинен відповідально ставитися до своєї роботи. На мою думку, ця людина повинна бути розумною, доброю, інтелігентною, коректною, творчою людиною.

Майбутній вчитель повинен мати сучасні погляди на життя, адже саме це йому допоможе в кращому спілкуванні з учнями ,тоді педагог швидко знайде спільну мову з дітьми і зрозуміє їх.

Учитель завжди буде твоїм наставником по житті: Ти завжди будеш згадувати з любов'ю учителя, його настанови, поради і будеш завжди сумувати за ним.

Учитель - це саме та людина , яка завжди розділить з тобою хвилини радості, буде сумувати і підтримуватиме в тяжкі хвилини , невдачі й налаштовувати тільки на краще.

Особливо для мене Учитель - це людина з великої літери . Адже саме він навчає, підтримує, наставляє на вірний шлях й просто зігріває моє серце своєю доброю й лагідною посмішкою.

До таких учителів з радістю діти ідуть на уроки, охоче проводять час разом , чекають на щось нове, захоплююче, цікаве.

Погано, коли учителі дуже суворі, рідко посміхаються і інколи навіть агресивно відносяться до учнів. Учні просто бояться таких учителів і не хочуть ходити до них на урок, спілкуватися з ними.

Яким я бачу учителя в майбутньому? Все дуже просто . Учитель ,перш за все, наставник, тому він повинен бути розумною людиною , потім доброю, лагідною, мати гарне почуття гумору і просто завжди допомагати в усіх починаннях. Саме таким я бачу учителя в майбутньому

«Учитель - це особистість , яка взяла все краще з морального досвіду людства, особистість , яка постійно розвивається, удосконалює свої професійні якості»

Е. Хоббард

Дополнительная информация