Спутай Крістіна, Куликівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (код смс: zz58487+3)

Рейтинг:   / 92
ПлохоОтлично 

Учитель…як багато асоціацій відразу з’явилося у кожного хто прочитав  це слово. Комусь в уяві відразу з’явилася постать суворої та похмурої жінки в окулярах, яка постійно кричить, й не може знайти з тобою спільну мову. А  хтось відразу згадав одну або одного із своїх наставників в житті, теплим, лагідним словом .

Ціль першого вчителя - сформувати в дитини бажання навчатись та отримати довіру до себе, адже образ вчителя в учня формується ще з самого дитинства. Саме в дитячому і підлітковому віці, дитина отримує єдиний шанс в житті розвинути свою уяву та підвищити рівень інтелекту. Учитель - це людина, яка дає конкретні знання, та людина яка узяла на себе величезне завдання - виховувати людей. А яким же є вчитель майбутнього?

В моїй уяві відразу постав образ вчителя - робота, в якому влаштована комп’ютерна пам’ять, мережа Internet та безліч новітніх програм. Звичайно, це лише межі моєї фантазії і цього в реальному житті просто не може бути. Але я переконана, що кожен вчитель повинен іти в ногу з часом, бути інтелектуально розвиненим, комунікабельним,  мати різні інтереси та найголовніше – розуміти учня та йти йому на зустріч.

Отже на мою думку, вчитель майбутнього  -  це яскрава,творча, цікава, відповідальна особистість, з широким кругозором, міцними або навіть залізними нервами та звичайно ж з доброю душею. Як сказав відомий французький письменник Денні Дідро: “Я наполягаю, щовикладач повинен бути добрим, як і будь - який інший громадянин”.

Дополнительная информация