Таран Олена, Березнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Менського району (код смс: zz58487+25)

Рейтинг:   / 4
ПлохоОтлично 

 Учитель майбутнього моїми очима

Усе починається з найменшого. Навчаючись у школі, ми обираємо свій шлях і майбутню професію. Яким повинен бути учитель майбутнього? Розмірковуючи над цим питанням, я можу дати лише власну відповідь, адже я теж хочу піти стежкою педагога. У моїй сім’ї педагогічний стаж майже 300 років, від бабусі до тата, і в майбутньому-до мене.

Учитель - це, перш за все, людина, яка повинна зрозуміти, підтримати, допомогти. Я думаю, що кожен вміє будувати своє життя, але вчитель, насамперед, допомагає  молодому поколінню у виборі майбутньої професії.. Я бачу майбутнього вчителя таким: розумним, досвідченим, умілим, талановитим, здатним прийти на самопожертву, дисциплінованим та сміливим. Заходить учитель до класу, а діти повинні зрадіти його появі, адже усмішка на обличчі є запорукою успіху.

Гарний, старанний, ввічливий - саме такий учитель майбутнього. Є  якась риса у багатьох учителів , яка притягує учнів, вони задоволено поспішають до школи. На уроці учитель розповідатиме все конкретно й зрозуміло, найкраща перевірка знань у тестовій формі, кросвордах, презентаціях із вікторинами, саме це найбільше  подобається учням.

Я думаю, майбутній учитель буде тактовний, щирий, відданий своїй роботі. Недаремно фраза Конфуція й досі зберегла  свій зміст: ”Обери професію до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня.“ Перш за все учителем потрібно народитися, мати якісь навички та поклик до цієї професії, бути зацікавленим.

Учитель майбутнього – це людина, яку чекатимуть учні. На уроках будуть слухати, не зважаючи ні на що. Дисциплінований…Важливо в класі тримати атмосферу добра й порядку, об’єднувати однодумців. Я сподіваюся, що це буде притаманне вчителю майбутнього. Веселий…Можна буде зацікавити учнів жартами , усмішками, пофантазувати на будь-яку тему.

У наш час у світі з’явилося багато речей, без яких колись було важко обходитися. На мою думку, учитель майбутнього - це людина, яка досягла чогось у житті й передасть ці знання молодому поколінню, буде завжди прикладом у класі, зможе навчити, зрозуміти, підтримати й допомогти.

Дополнительная информация