Безносько Володимир, ЗОШ №35 м.Чернігова (код смс: zz58487+41)

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

Час йде, все розвивається, не стоїть на місці. Всі галузі, всі науки, всі напрямки стають досконалішими. І основою всього цього є навчання. Учитель – це людина, яка готує дитину для життя в дорослому світі, учитель має величезне значення для дитини, він впливає на інтелектуальний, духовний, фізичний і психологічний розвиток дитини. І я вважаю, що саме від того, який вчитель тебе навчав, залежить твоє майбутнє. Таким чином, можна вважати, що за розвиток суспільства, країни і всього світу в цілому, в якійсь мірі, відповідає вчитель.

Який повинен бути учитель майбутнього? Я вважаю, що по-перше він повинен йти в ногу з часом, бути сучасним вчителем, у своїй діяльності використовувати новітні технології (комп’ютери, проектори, мультимедійні дошки, електро книги тощо), новітні теорії і методики навчання,  щоб його учні були також сучасними і щоб їм легше було пристосуватися до життя в дорослому світі майбутнього. По-друге, він повинен бути розумним, активним, мудрим, цілеспрямованим, комунікабельним, добре володіти матеріалом, мати величезне бажання навчати, з великим бажанням йти на роботу і с користю проводити там час. По – третє, найголовніше, учитель повинен гарно навчати.

Гарні вчителі запам’ятовуються  на все життя, на їхніх уроках дуже цікаво,   ти намагаєшся як умога краще оволодіти матеріалом. Такі вчителі стають справжніми друзями, у яких можна попросити пораду, поговорити про щось особисте. На щастя, я також маю таких вчителів,і я дуже радий з цього приводу. З давніх давен професія вчителя була престижною і дуже потрібною для суспільства, але в наші часи вона перестає бути затребуваною і перспективною, і це дуже погано, тому що, якщо в суспільстві не буде хороших вчителів, то воно просто перестане розвиватися.

Отже, учитель, як зараз так і в майбутньому повинен бути перш за все лідером, щоб навчати і вести за собою молоде покоління в світле майбутнє.

Дополнительная информация