Черниговский студенческий портал. Как бы новости

Новий формат конкурсу студентських робіт «Ми за здоровий спосіб життя»

Рейтинг:   / 11
ПлохоОтлично 

У листопаді 2013 року в м. Чернігові відбудеться черговий етап конкурсу студентських робіт  на тему «Ми за здоровий спосіб життя». Конкурс спрямований на привернення уваги до питань здоров’я молоді, а також популяризації та формування здорового способу життя серед молодих українців.

Як і раніше, творчих студентів підтримують перший заступник Чернігівського міського голови Сергій Андрос, депутати Чернігівської міської ради. 

Серед ініціаторів конкурсу - Чернігівська обласна студентська рада та органи студентського самоврядування вищих навчальних закладів обласного центру.

У листопаді конкурс кардинально змінив свій формат. Тепер конкурсні роботи можуть бути презентовані не лише у вигляді есе, а й будь-яким мультимедійним засобом — відео чи флеш-роликом, Інтернет-сторінкою, слайд-шоу, Power Point-презентацією тощо.

Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 8 хвилин, флеш-ролика — 4 хвилини. Есе повинно мати унікальну назву та обсяг 1–2 сторінки (формат А4, інтервал – 1,5, шрифт – Times New Roman, кегль – 14). Зміст роботи (незалежно від формату) повинен бути унікальним і пов'язаним з Чернігівщиною. Мова конкурсних робіт – українська, російська.

Учасники конкурсу: студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації м. Чернігова. Конкурсант, який подає роботу для участі в конкурсі, погоджується, що організатори залишають за собою право публікації та поширення кращих робіт з урахуванням авторських прав конкурсанта.

Роботи надсилати до 29 листопада на адресу електронної пошти Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подавати особисто (м. Чернігів, вул. Г.Полуботка, 30А, к.306). Обов’язково вказувати прізвище, ім’я, по батькові автора (авторів), мобільний телефон, назву вищого навчального закладу, факультет (Інститут) та номер групи.

Всі отримані роботи будуть оприлюднені на сайті Чернігівського студентського порталу у розділі «КОНКУРС – 11.2013».

Нагородження переможців відбудеться у першій декаді грудня 2013 року під час проведення заходів з нагоди Дня місцевого самоврядування.

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация