Листи из майбутнього. Частина 5

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

Лист з майбутнього_9

Привіт, Катерино Анатоліївно!

Дивуєшся чому так офіційно? Звикай. У майбутньому до тебе часто будуть так звертатися. Цікаво чому? Хочу одразу порадувати, що справа не тільки у віці. Пам’ятаєш, у старшій школі ти з Анютою жартома фантазувала як би  ви разом відкрили дитячий садок? Вітаю! Дофантазувалися! Тепер ти директор і власниця приватного дитячого садка, в якому малюків ґрунтовно знайомлять з основами англійської мови.

Чесно кажучи, з жахом згадую той час, коли оформляла всі необхідні папери. Але ти не лякайся! Як би важко і заплутано тобі це все не здавалося, цей лист матеріальне підтвердження, що в тебе все вийде.

До речі, як тобі малюнки? Правда чарівні? Це, матусю, наше з тобою янголятко вирішило зробити тобі подарунок. А ось хто у тебе, хлопчик або дівчинка, не скажу. Дізнаєшся сама, коли прийде час ;)

P.S. Щось мене останнім часом знову потягнуло на солоненьке…

 

Лист з майбутнього_10


Привіт!

Ірино, я пишу тобі з майбутнього. Я – це і є ти, але вже більш старша. Ти отримаєш цього листа, коли будеш закінчувати університет. Я знаю, що ти зараз хвилюєшся, бо не знаєш чи правильно обрала професію , чи зможеш ти бути гарним вчителем. Цим листом я хочу розігнати твої сумніви.

Професію ти обрала правильно. Ти будеш гарним вчителем і діти тебе любитимуть, а їхні батьки поважатимуть.

У своїй роботі ти будеш запроваджувати новітні методи навчання і робити все, щоб виховувати справжніх людей.

Хочу розповісти тобі про сьогодення. Зараз багато чого змінилося. По-перше, те, що професія вчителя стала однією з найшановніших у світі. По-друге, повернувся культ знань. Діти вчаться для того, щоб мати знання, вміння і навички, щоб підготуватися до майбутньої діяльності. Школа сьогодні відкриває двері у світ, тут вчать якою людина має бути і як цього досягти. Головне в житті - знайти себе і бути щасливою, цьому і сприяє сучасна школа.

Думаю, цей лист додасть тобі впевненості, і ти ще наполегливіше будеш йти назустріч своєї мрії.

В добру путь!

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация