Руйнування мрії (Ганна Мисник)

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

На сьогоднішній день існує багато проблем, які турбують людей. Це і екологія, і медицина, і навчання, і працевлаштування, і мільйони інших проблем. Але зараз мене найбільше турбує питання: як мені знайти роботу по моїй професії?

 В мене ще з дитинства була мрія стати вчителем. Зараз я навчаюсь в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка. Але зараз я починаю розуміти, що моя мрія може не здійснитися.

На це існує ряд причин. По-перше, я живу в селищі міського типу Коропі. Селище велике і школа велика, але вчителі там не потрібні, бо весь колектив набраний.

 По-друге, півшколи працівників –  пенсіонери. Їх, як то кажуть, і «палкою» не виженеш. Я  розумію, що їм теж потрібні гроші, але ж у них вже є законна пенсія. А куди подітись нам – молодим вчителям?

 По-третє, зарплата. Зараз як послухати вчителів, то зарплату їм затримують і по місяцю, і по два.

 Пропонували мені працювати в сусідньому селі вчителем у групі продовженого дня. За це мене обіцяли оформити на половину ставки. За цю зарплату я повинна кожен день їздити в те село (добиратися 35 хвилин на маршрутці, а вона ходить один раз на тиждень, в інші дні – добирайся як хочеш). Добре, я пропрацюю там пів року, а потім цю школу закриють, бо там навчаєття мало дітей (найбільший клас – 10 учнів). Мене скоротять. І що далі? А далі знову довгі пошуки роботи.

 Багато хто працює не по спеціальності. Кваліфіковані педагоги працюють продавцями на базарах, в магазинах та в інших місцях. Але навіщо тоді вчитися 5 років, надіятися, що ти вийдеш із університету з дипломом і підеш працювати на хорошу роботу, роботу твоєї мрії???

Зараз я на 4 курсі, але вчителем мені бути вже не хочеться, бо немає ніякої впевненості, що я комусь буду потрібна з цим дипломом.

Ось так наші мрії і руйнуються…

 

Ганна Мисник,

факультет початкового навчання ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Дополнительная информация